Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a cipőkről?

Figyelt kérdés

Több hasonló kérdéssel is találkoztam, amikben az ízlésemtől nagyon eltérő cipőket láttam, mindegyik hasonló stílusban. Szóval gondoltam a változatosság kedvéért kirakom azokat, amik nekem tetszenek. Ezekhez mit szóltok? :)


1.:

[link]


2.:

[link]


3.:

[link]


4.:

[link]


5.:

[link]


21L



2018. márc. 29. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. 4. és 5. tetszik.
2018. márc. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek, én csak azért nem szeretek bakancsokat hordani, mert beleizzad a lábam, főleg így, hogy jön a nyár.

De ha neked nem ilyen, akkor okés.:D

2018. márc. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
Az hogy az e cipo.hu kerüld mert sok a hamis cipő.
2018. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem a 2. a legjobb, egyrészt azért, mert sok mindenhez fel tudod venni, másrészt mert az összes közül az néz ki a legjobban.

A 4. sem rossz, de szerintem azt nem lehet annyi mindenhez felvenni, de ha jó a ruha, akkor is jól nézhet ki.

A többivel az a baj, hogy vagy ódivatú, vagy pedig nagyon rockeres, emos, satöbbis. Persze hogyha neked hasonló a stílusod, akkor azok is megfelelőek lehetnek.

17/F

2018. márc. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
1. tetszik, 2. nem. A többi meg királyul néz ki ha ilyen a stílusod! Végre valaki aki nem az Adidas nike stb ronda tucatsportcipőkkel jön..
2018. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A 2-es tetszik, a többi nem. Az 1-es határeset a sarkán lévő díszek miatt, ha azok nem lennének, akkor jobban tetszene. F
2018. márc. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
5os szerintem már ezek is elég tucat cipők. Nem csak egy bizonyos stílusú csoport hordja őket hanem már szinte mindenki. Télen szinte csak ilyet láttam.
2018. márc. 30. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Martenst csak akkor vegyél szerintem ha illik is a stílusodhoz. Sajnos kezd tömegcipővé válni. Az is felveszi aki nem is hallgat metalt vagy rockot (jó az nincs előírva, hogy csak metalosok, rockerek, punkok, skinheadek, gothok, alter emberek hordhatják de azért szerintem néha nagyon viccesen tud kinézni egy bershkaból stb plázaboltokból öltözködő "átlag" lányon egy ilyen bakancs)


A többi szerintem jól néz ki, leszámítva a 2. cipőn lévő kígyó vagy krokodil bőr mintás pántot. Az nekem nem nagyon jön be, de amúgy azzal a cipővel sincsen gáz.

2018. márc. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a magasszárú csizma jön be legjobban. a sarkak lehetnének kicsit finomabbak. a martensé jó.
2018. márc. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#7

Igen, mostanában sok emberen látni, mert divatba jöttek. Én örülök neki, mert így végre nem kell 4-5 boltot is végigjárnom, amíg végre találok valamit, ami legalább egy kicsit is tetszik. :)


#8

Igen, valóban kicsit rockos a stílusom és ilyen zenét is hallgatok, tehát nem véletlenül. Azért csak "kicsit", mert azért annyira nem vagyok extravagáns: szeretem a fekete cuccokat, többnyire fekete csőnadrágot, fekete pólót enyhén gótos mintákkal, meg ballonkabátot hordok.


A magasabb sarkúakat és szárúakat azért raktam be, mert azok is tetszenek, de mondjuk nem hordanám őket már csak azért sem, mert a magas sarkú cipők és a lábam hosszú távon nagyon nem szeretik egymást. Az acélbetétes cipőkkel is így vagyok, ezért állapodtam meg a hasonló stílusú, de kényelmes bőr cipőknél. Szerintem praktikusak, mert kényelmesek és tetszenek. :)

2018. márc. 30. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!