Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nektek hogy tetszik ez a táska?

Nektek hogy tetszik ez a táska?

Figyelt kérdés

Egy nagy táskát keresek, amiben elfér pàr könyv, a jegyzetek, a laptopon, esetleg a szendvicsek. Emellett szeretném, hogyha több rekeszes lenne, mert úgy átláthatóbb. Mivel mindez elég nagy megterhelés, strapabírónak kellene lennie.

Ez a táska tetszett meg nagyon:


[link]


Vásárolt már más is hasonlót a CCC-ben? Hogy tetszik? Van esetleg valakinek jobb ötlete az adott kritériumokkal?


A válaszokat előre is köszönöm!


2018. márc. 30. 15:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Maga a táska nem néz ki rosszul, sőt kifejezetten szép.


De én elsőre azt látom benne, hogy félvállas. Nekem gerincsérvem van, ha csak egy fél liter vizet is raknék egy ilyenbe, rögtön fájna a derekam, mert asszimetrikus terhelés...


Szerintem hosszú távon ha valaki fél vállas táskában hord ennyi mindent, ugye laptop, füzetek az nehéz, akkor előbb-utóbb legalább gerincferdülése lesz.


Én nem vagyok az a divatos táskás típus, simán elhordom a cuccaimat egy fekete puma táskában, de amúgy vannak kifejezetten csini, bőr női hátizsákok is, én inkább azt javaslom, ha idősebb karodra is egészségben szeretnéd tudni a gerincedet.

2018. márc. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ilyen van a barátnőmnek. Nagy és belefér minden. Szerintem vedd meg nyugodtan.
2018. márc. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Te a laptopot félvállon akarod cipelni?


Gerincferdülés, hajrá!


A tatyó szép, én nem venném meg, a hátizsák ezerszer praktikusabb, főleg ha laptopot is cihölsz.

2018. márc. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A laptopom egy kiló kb. tokkal együtt. Nem az a legnagyobb teher igazából, hanem esetlegesen a szakkönyveim. De azokat nem cipelem minden nap.
2018. ápr. 1. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!