Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap a városunkban már...

Tegnap a városunkban már öt-hat rövidnadrágos fiút is láttam az utcán. Vajon miért vesz magára egy srác ilyen hidegben már rövidgatyát?

Figyelt kérdés
rövidnadrág, hideg, fiúk

2018. ápr. 4. 06:40
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
60%
Mert k*****ott meleg van már 2 napja. Itt Pécsen pl minden harmadik ember (férfi-nő) rövid ujjú, rövid nadrág, vagy hosszú nadrág,de rövid felső. Volt srác aki trikóban volt. A buszon pl mindenkiről folyt a víz. Süt a nap ember!
2018. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
44%

Én meg haspólósokat szoktam látni reggel dideregni.


Mert ugye azt eljut az agyukig, hogy délután lesz 18 fok

Az, hogy most épp csak 9 van már nem.

2018. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
51%

Sok embernek nincs átmenet az öltözködésben, kabát, sál, bakancs-ból a rövidnadrág, rövidújúba bújnak március végén, mert úgymond ciki felöltözni reggelente nadrágot húzni, vagy vékony tavaszi kabátot.

És vannak akiknek a hőháztartásuk olyan, mint a fókáké. Télen is inkább tavaszi szerelésben járnak, tavasszal pedig kora nyáriban. (aki pedig az időjárásnak megfelelően öltözik, arra furcsán néznek).

2018. ápr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
58%

Tegnap és ma is shortot viselek, és bár többen kérdezték, nem fáznak a combjaim :)

L

2018. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
63%

9-10: Ez nem lehet túl kellemes. Nehéz lehet így öltözködni, inkább csak a vetkőzésről szól :)

Én hosszú ujjúban vagyok, hosszú nadrág, és egy vékonyabb kabát. Tegnap is így voltam. Csak akkor még egy pólót is húztam alá. És egyáltalán nem volt melegem. Én szeretem ezt az időt, mert jó változatosan lehet öltözni.


Ja, és pécsi vagyok, úgyhogy Pécsett sem volt mindenkinek meleg :D

2018. ápr. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Nálunk 21 fok van.

Van aki kabátban, más SAPKÁBAN :D míg sokan nyári ruhában mászkálnak. Aki pedig estefelé nem megy már el sehova az napközben persze, hogy nem fázik.

2018. ápr. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
46%
Az utca tele volt télikabátos emberekkel, többen sóhajtozva szedték le magukról. Nekem a vékony dzsekiben is nagyon melegem volt és a hosszúnadrágban is. Igazuk volt, akik rövidgatyában voltak.
2018. ápr. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%

20 fok az HOL hideg? Én is szoknyában-pólóban mászkálok mert MELEG van.


Reggel elkél a farmer, de 11-kor már váltom le, mert megsülök benne.

2018. ápr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
31%
Ti hóemberek vagytok, hogy 20 fokban már ennyire melegeket van? :D
2018. ápr. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Micsoda tragédia! Más embernek öltözködése eltér a Tiédtől. Szerintem akasszuk fel mindegyiket. Elfogadhatatlan. Hogy lehet az, hogy nem mindenki Téged követ, ó Mester! Taníts minket!
2018. ápr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!