Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tegnap a városunkban már...

Tegnap a városunkban már öt-hat rövidnadrágos fiút is láttam az utcán. Vajon miért vesz magára egy srác ilyen hidegben már rövidgatyát?

Figyelt kérdés
rövidnadrág, hideg, fiúk

2018. ápr. 4. 06:40
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
32%

Átmeneti kabá ing vagy vékony felső és farmer


Azért ne legyünk olyanok mint az angolok akik 15 fokba már strandpapuocsba vannak

2018. ápr. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Hihetetlen hülyék vagytok. Mi a francért zavar titeket, az, hogy más mit vesz fel? Egyszerűen nem vagy okképes felfogni, hogy mennyire korlátoltak itt egyesek. Nem csak a saját orrod hegyéig kell látni. Foglalkozzon mindenki magával. Úgysem kíváncsi senki idegenek véleményére. ;)
2018. ápr. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Nem értem miért zavar valakit az, hogy más hogyan öltözködik és mit vesz fel. Irigylem aki ilyen dolgokon rágódik. Mindenki úgy öltözik, ahogy neki kényelmes és ami neki jó. Tegnap és tegnapelőtt én is pólóban és rövidnadrágban voltam, egyáltalán nem volt hideg, nekem legalábbis. Sőt télen is általában rövidnadrágot hordok pulóverrel, nem vagyok fázós.
2018. ápr. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
#8 kánikulában majd egy szál boxerban mászkálnak, mezítláb
2018. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Jaj, lemaradt a smiley. Itt miért nem lehet pár percig javitani?
2018. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy 11 fok alatt megfagyok egy szál pólóban, fölötte már nem.

Rohadt skandináv ősök :)

2018. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Szóval 20 fok, rövidnadrág. Én meg le lettem pontozva a másik topikban, mert lehurrogtam 2 csajt, hogy minek ilyenkor térdig érő csizma, holott még be is vallották, hogy nem azért, mert fáznak, hanem mert télen nem tudták felvenni, mert csúszik a talpa (!), ezért most 3 hétig csak azért is hordják, ha 50 fok is lesz, mert nehogymá ne sétáltathassák meg.
2018. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az mindenesetre stimmel, hogy sokan el vannak tévedve, a 20 fok a max, mégis mi a francban indulnak el otthonról reggel a 10 fokban? Ha decemberben délután 10 fok van, akkor is rövidbe mászkálnak 2 hétig, hát szerintem nagyon nem. Augusztusban meg a hidegfront után este a 12-15 fokban pulóverekben mászkálnak. Szóval sokaknál a gondolkodás elég faék egyszerűségű: 20 fokot mondanak (pedig csak a max ennyi), kinézek, süt a Nap (pedig nem tudom, hogy északi szél fúj-e mellette és meddig süt még) és hát a Pista is abban volt tegnap, akkor nehogymá.
2018. ápr. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!