Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Olcsóbb vagy márkás napszemüveg?

Olcsóbb vagy márkás napszemüveg?

Figyelt kérdés
Ray Ban vagy egy sima napszemüveg? Mennyire jobb a Ray Ban? Megéri megvenni 30000-ért vagy inkább egy olcsóbb?

2018. ápr. 5. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom hogy nem éri meg. Bemész egy ofotértbe/vision expressbe és sokkal jobb minőségű polarizált lencsét is találsz. Már rég egy cegnek a kezében van az összes napszemüveg márka, luxottica a cèg neve. Keress rá youtubeon, meg fogsz lepődni
2018. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindennapi használatra munkavédelmi boltban szoktam napszemüveget venni. TÜV által bevizsgált német minőség, divatos, jól néz ki, 1500 Ft-ért.

Nem gond, ha elvesztem vagy összekarcolom. Veszek helyette másikat.

2018. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
52%
Szia nekem is 1500 ftos napszemüvegeim vannak és kb 2 hetente vehetek ujat ,lányom mindig megtalálja 😀
2018. ápr. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Nekem első sorban divatkiegészítő a napszemüveg, nem funkcionális darab, szóval többnyire Aliról rendelem őket, vagy H&M, Zara, ilyesmi boltok. Szerintem nem nagyon éri meg 5000 Forintnál többet kiadni rá, de csak mert jobb, ha variálhat az ember szerintem. Ha te inkább egy darab jót szeretnél, akkor hajrá.
2018. ápr. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel nekem fényérzékeny a szemem, ezért ha kisüt a nap, mindig kell, h legyen nálam napszemüveg, különben nagyon hamar megfájdul a szemem. Tartok a kocsiban is 1-2 db-ot, orthon is van pár, h ne járjak úgy, h nincs amikor kellene. A lényeg, h 100% uv szűrős legyen. Ezért én munkavédelmi szemüvegeket használok, mert az tutira minősített uv védelemmel rendelkezik, és 1-2000Ft-ért már egész jól kinézőek is vannak. De vettem már 750-ért is... Szóval ár-érték arányban ez éri meg legjobban. Azon felül nem kell rá vigyázni, nem gáz, ha elvesztem, elejtem, zsebre teszem, eltörik stb. Ha picit karcos a lencse szem rebbenés nélkül cserélem, mert pár ezer Ft-ot nem sajnálok erre (ellentétben a több tízezres darabokkal), évente elhasználok 4-5 napszemüveget, és még ha a legfullosabbat is veszem akkor sem költök rá sokat.
2018. ápr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én egész jól megvagyok a saját kis Ray-Ban Wayfareremmel.

Nagyon szeretem, és semmi problémám nincs vele.

Értelemszerűen a márkás szemüvegekre voksolok.

Hozzáteszem, a márkás nem feltétlenül jelent drágát, pl. a Polaroid szemüvegek egész jó áron indulnak.

Ha már bevállalom, hogy szemüveget veszek, akkor alap, hogy polarizált, UV szűrős és optikai minőségű legyen a lencséje, mert az olcsó kínai plázás szemüvegeket nem látják el ilyen védelemmel.

Ezeket menőségből vagy divatból hordani pedig balesetveszélyes, hiszen akár meg is vakulhatsz tőlük.

2018. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem tudod a szemüveg eredetét vagy szimplán érdekel, hogy tényleg mit veszel fel, nehogy probléma legyen, vidd el bevizsgáltatni. Ennyi az egész.

Jól néznek ki a Ray Ban napszemüvegek, de kb mindenkin ha márkásabb darabról van szó, ez van. Na jó nem, most hódít a Celine kópia... Ha pénzt teszel bele, személy szerint egyedibbet néznék. Az Oakley design csomó Uvex munkavédelmi szemüvegben némileg megvan és 20-ad annyiba kerül. :DDD

2019. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!