Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok van jelentősége hogy a...

Lányok van jelentősége hogy a barátotok milyen alsónadrágot hord?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 5. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Női bugyiban hogy fér el a cucc?
2018. ápr. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kedves #3 (5). Nincs semmiféle kettős mérce, csupán a véleményemet írtam le. A férfi hordjon férfi alsót, és ha már ennyire leragadtál a témánál,akkor azt is mondhatom,hogy egy nő pedig nőit hordjon. Igaz én nem láttam,nem is hallottam olyanról, hogy egy nő férfi alsóban járna, aludna. A nők többsége(általam ismertek) belerémülne a gondolatba, ha pasi gatyát kellene hordania, nem is hallottam még ilyenről. Viszont itt most befejezem,mert nem ez a kérdés.
2018. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

11!

Talán úgy hogy nem mindenkinek van elefánt nagyságú.


12!

Még nem hallottál róla? Na akkor itt van egy ki ízelítő, olvass a válaszadók között.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..

2018. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ja értem #13, a tied picike, és golyóid sincsenek. Max egy serdületlen fiú tud felvenni egy női bugyit szerintem, akinek felnőtt méretű a cucca, az tuti nem.
2018. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Látom még kislány vagy és nem vagy felvilágosodva arrol hogy kétféle fallosz van a hús és a vérpénisz! Na,most az utóbbi csak izgalom folyamán nő nagyra tehát nyugalmi állapotban kicsi így jobban elfér bárhól.


Remélem gyújtottam gyertyát a sötétbe....

2018. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!