Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Szoktatok férfi...

Lányok! Szoktatok férfi fehérneműt hordani?

Figyelt kérdés

Kétféleképpen is értem:

1.Szingli lányok vesztek magatoknak boxert?Esetleg felveszitek a fiútesótokét?

2.Párkapcsolatban lévő lányok,hordjátok néha a pasitok boxerjét?

Mindkét esetben:Mit szólnak ehhez mások?Például osztálytárs lányok az öltözőben,vagy szülők...

Fiúk is írhatnak a barátnőjük ilyen jellegű szokásairól.

Kort,nemet légyszi.A válaszokat előre is köszönöm!



2016. okt. 9. 15:59
1 2
 1/11 anonim válasza:
77%

Nos. Mivel tomboy (fius lány) vagyok igen. Szoktam.

De persze nem csak a boxer az amit hordok. Mindent magamnak veszek. Öcsém boxeret nem vennem fel xd amugy se lenne ram jo xDD


18/L/szingli/tomboy x3

2016. okt. 9. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100%
Nem :D Barátom összes másik cuccában flangálok a lakásban, póló, zokni, néha még nadrág is, de a boxerét nem venném fel csak úgy :D Ha már akarnék magamnak, vennék egyet, de nem csórnám el az övét. Kényelmesnek lehet, hogy kényelmes, de engem nem vonz, vannak kényelmes női fehérneműk is. (Sőt, ha jól tudom, női boxer is van.) A fehérneműn szerintem ő sem akarna osztozni, mert azért én sem adnám oda neki furcsa nézés nélkül az egyik melltartómat, vagy bugyimat, hogy felvehesse :DD
2016. okt. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

nem :o fuj undorito lenne ha felvennem a tesom boxeret..

amugy akkor mar inkabb francia bugyit hordanek, ugyan aza fazon csak lanyoknak, nem ertem mi ertelme boxert hordani.

2016. okt. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Ááá én meghalnék ha egy lányon boxert látnék, nagyon bejönnek a tomboy öltözködésű csajok. Szerintem még szexibb is mint a tanga.



19/F

2016. okt. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
73%
Én szinte csak női boxert, vagy francia bugyit hordok, szerintem nagyon kényelmesek, de férfi boxert semmi féleképpen nem vennék fel.
2016. okt. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Párom boxerje a pizsim. De napközben nem hordom, bár...
2016. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%

A baratom boxerjai kozul harmat szoktam hordani azt mar csak en veszem fel es otarsak semmit nem mondtak ra mert tapados egyszinu mint egy noi boxer szinte :)


17/L

2016. okt. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Fújjjjj.UNDORÍTÓ!Sose venném fel.Pulcsiját,pólóját már felvettem,de alsóneműt sose vennék fel.Lehet kapni női boxert,vagy francia bugyit.

15/L

2016. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Te jó ég, dehogy 18L
2016. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy elvesztett fogadás miatt egész nap a párom kockás boxerjében kellett lennem. Végülis nem volt rossz. Pizsinek kifejezetten jó. Abban alszom. Cserébe felveheti a bugyimat.
2017. jan. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!