Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Komolyan ennyire megpecsételőd...

Komolyan ennyire megpecsételődik, megbélyegeznek egy embert amiatt hogy mennyi ruhába jár az illető?

Figyelt kérdés
Nem tudom ti hogy vagytok vele de én nekem pl elég szegény ruhatáram van(amúgy fiú vagyok) és emiatt látom,nem kell mondani,hogy az emberek engem lenéznek emiatt és ez nekem nagyon rosszul esik,de nem mindig van pénz új ruhákra,és akkor most én vagyok a h*lye?
2018. ápr. 5. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Nem hülye vagy emiatt. De manapság a "menők" plazas ruhákban járnak lehetőleg iPhone telefonjuk van és van pénz szórakozni bulizni.
2018. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ruhát azért viselj, hogy ne meztelenül járkálj, ne pedig azért, hogy másoknak tetsszél!

Amíg etikus vagy, ne törödj mások véleményével, mindenkinek megfelelni úgysem sikerül.

2018. ápr. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

Az emberek mindig találnak okot mások lenézésére. Ha nem a ruhája miatt akkor másért.

Hány éves vagy?

2018. ápr. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A ruha nem (csak) pénzen múlik. Pl 700 ft ért vettem ballonkábot....

A külsőnk alapján lesz első benyomása másnak. Első benyomás pedig csak egyszer van.

2018. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti kérdező 17 vagyok
2018. ápr. 6. 21:23
 6/8 anonim ***** válasza:
Tehát még suliba jársz és meg kell felelned az osztálytársaidnak. És lenéznek a ruháid miatt? Ebay. Pl wrangler 30 usd körül van usaból szállítással, itthon meg 16k. De Kínából még olcsóbb minden, csak nem kell az orrukra kötni hol vetted.
2018. ápr. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem bölcsesség, ha nem a reklámok és a divat után megy az ember... kizsákmányolás! Nekem sokkal szimpatikusabb az egyszerűség és nagyon tetszik a minimalizmus!!!
2018. ápr. 12. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Dehogy vagy hülye. Azok a hülyék akik emiatt lenéznek. Sok az olyan ember akik imádnak valamin csámcsogni, másokat kiközösíteni, rosszabbnak beállítani stb. egyéb szemétségek. Valaki elkezdi és a többi marha csatlakozik hozzá, hogy ők ne legyenek megbélyegezve. Mindezt leginkább azért, hogy megfeleljenek az egójuknak és magukat jobbnak tüntessék fel másoknál.


Csodálkozom is néha azon, hogy mi nyolcadikos létünkre egész normálisak vagyunk. xD Nálunk is van egy-két olyan, akik a drága cuccokkal próbálnak menőzni, de nálunk ezzel kicsit elásták a tekintélyüket.

2018. ápr. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!