Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hányas a méretem? A 38-as,...

Hányas a méretem? A 38-as, vagy a 40-es inkább a méretem?

Figyelt kérdés
A mellbőségem 93-as, a derékbőségem 80-as, a csípőbőségem pedig 95-ös. Újságból szeretnék rendelni fürdőruhát, a mérettáblázatban az első adat szerint 40-42-es méret, a második szerint 42-es, a harmadik szerint 36-38-as a méretem... :S
2010. jún. 11. 23:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jó, egy 54%-nak nem fogok magyarázni... Istenem...


De itt mondjuk nem a derék-csípő arány a kérdés, meg nem is az, hogy mennyit fogyjon. Amúgy 0,7 az IDEÁLIS, 95 x 0,7 = 66,5


Nem biztos, hogy hájtól vastag valakinek a dereka. Nekem pl nagyobb súllyal, mint most vagyok, a terhesség előtt 4-5 cm-rel kevesebb volt, mint most. Nem háj rakódott le több, hanem "kitágultak" a bordáim.

Ha olyan a csontozata valakinek, hogy majdnem egyenes a dereka, akkor az nem tud vele mit csinálni, ha 40 kg-ra fogy, sem. Aki feltetted a kérdést, ne érts félre, mert nem rád értem, de van ilyen is.

2010. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Egyébként a has lapossága, meg a derék szélessége nem feltétlenül függ össze. Egyik barátnőmnek qrva vékony a dereka, de hasa az van. Egy másik ismerősömnek (csaj) full lapos a hasa, dereka viszont majdnem egyenes.


Ezen az oldalon annyira gáz, hogy mindenki magához hasonlítja azokat, akik a kérdéseket felteszik.

"Júj, Te 60 kg vagy? Én 172 cm vagyok és 50 kg, NEKED IS ENNYINEK KÉNE LENNED!"

Kép nélkül...

Nem vagyunk egyformák, SZERENCSÉRE :-D

2010. júl. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!