Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 21 éves lánykénk ciki gyógyklu...

21 éves lánykénk ciki gyógyklumpát hordani mindennapi viselet gyanánt?

Figyelt kérdés

Ilyenre gondoltam, nagyon kényelmes, imádom a klumpákat. Jó időben hordanám ha pl megyek akár a boltba, sétálni, stb. (Ma is ebben voltam :D ) imádom a kényelmet.


[link]



#papucs #klumpa #gyógyklumpa
2018. ápr. 9. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Azt veszel fel ami számodra tetszik és kényelmet nyújt. Bàr és soha sehova nem vennem fel, mert szerintem nagyon ronda és öregasszonyos :)
2018. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Upsz. Elírtam. * bàr én*
2018. ápr. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Fura, mert manapság csak orvosokon, asszisztenseken látni ilyet.

De emlékszem, még középiskolás koromban nagy divat volt :D Akkor majdnem mindenki ilyenbe járt, suliba is :) Csak az nem fehér volt, hanem mindenféle.

2018. ápr. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Miért lenne ciki??

Kényelmesnek tuti kényelmes, és szerintem egy fiatal csajszin tök szexin is állhat:).

Patikákban, gyógynövény boltokban, bioboltokban szinte az összes csajon ilyesmi van, nekem tetszenek:).

Ha utcára hordod azzal sincs semmi gáz, mondom egy fiatal csajon egészen biztos, hogy jól áll :)

37F

2018. ápr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1978-ban kaptam egy "alföldi papucsot"

[link]

Ekkor harmad éves szakkozépiskolás voltam.

Utána 15 évig télen nyáron ebben jártam.

Az egyetemen is megszokták egy év alatt, és a kutató intézetben is megszokták egy év alatt, hogy Istvánka már csak ilyen. Néha télen rámcsodálkoztak, de elfogadták, hogy nagyon kényelmes viselet.

Már tudományos munkatárs voltam, amikor lerohadt a lábamról.

Azóta ilyet viselek : [link]

2018. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, azt hittem kapok hideget meleget boven :)
2018. ápr. 9. 16:37
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez nagyon nem tetszik, de ha ennyire kényelmes, és jól érzed magad benne, akkor egészségedre. Inkább egy ilyen cipő legyen vkin, mint olyan, ami nagyon kényelmetlen, és hosszútávon gerincproblémákat okoz.
2018. ápr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hogy egy merev talpú fél kilós ilyen faizében mi a kényelmes, sose értettem.
2018. ápr. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem nehez amugy. Van ami az :)
2018. ápr. 9. 21:51
 10/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ciki egyáltalán, ahogy feljebb is írták, fiatalokon jól áll és kényelmes is lehet. Szomszédbarátnak nem nevezném, ha otthon is hordanád.

Ezek lehet, hogy fiatalosabbak, de ízlés kérdése:


[link]


[link]


[link]

2018. ápr. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!