Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mayo Chix és hasonló ma...

Mayo Chix és hasonló ma divatos márkák, miért csak XS, S (maximum M-es ruhákat) gyártanak?

Figyelt kérdés
Személyszerint L, XL-es a méretem.. Duciként kirekesztettnek érzem magam, mindenkinek joga lenne divatos cuccokba járni és nem csak olyanokba amit a "méretében" gyártanak..
2011. máj. 12. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
84%

Rám jó lenne, nekem meg pénzem nincs rá:)

Ez is kirekesztő ám:)

2011. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert a márka imizsébe nem férsz bele.
2011. máj. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 SzilKa ***** válasza:
84%
Nem biztos, hogy jól állnának az olyan szabású ruhák, amik a vékonyaknak jól állnak... pl csípőnadrág, top, stb...
2011. máj. 12. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
89%
Ez igaz,de mondjuk a bershkában meg xs nincs,de ott vannak nagyobb ruhák,persze ha egyáltalán bejön neked az a stílus ;):D
2011. máj. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
93%

A Bershkában van XS-es, nem? :) Én elég vékony vagyok, de általában onnan öltözködöm és találok megfelelőt.


Egyébként visszatérve az alapkérdésre, én tavaly nyári munkán a Mayo Chix nagykerben voltam, elég egyértelmű, hogy azok a ruhák egy húsosabb nőn nem mutatnának túl előnyösen. Van ami igen, persze, de a legtöbb felső is például elasztikus, sztreccses anyagból van, és testhezálló, így a dolog adott. Persze felvehet egy teltebb nő is olyat, de akkor inkább kötözött sonka hatása lesz. Bocsi, de ez az igazság.

És az nem igaz, hogy dagibb testalkatra nem lehet divatos ruhát venni, rengeteg helyen. Nem muszáj a Mayoba járni vásárolni. Mindenki öltözzön az alakjának megfelelően szerintem :) Úgy sokkal csinosabb leszel, mintha beleerőlteted magad egy testhez simuló ruhába, ami vékony lányokon mutat jól...

2011. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
pont ma vettem egy Xl-es rövidnadrágot mayo chix-ben. egy kicsit csodálkoztam a méretezésén, mert más boltokban sosem kell nekem ekkora. de ez pont jó volt
2011. máj. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Az igazság, hogy a kérdésnek az alapja nem is az volt, mert én ott szeretnék vásárolni.. :) Megteszi nekem a C&A vagy a Takko is, hogy az én hatalmas bálnaméretemre megfelelő ruhát találjak.. :) Csak szerintem eléggé megalázó, hogy nagyobb méreteket nem gyártanak.. és itt nem feltétlenül a testhezálló, kötözöttsonka effektust sugárzó felsőkre gondolok!


Az utolsó válaszhoz: Ez is azt bizonyítja, hogy az valójában nem is XL, mert nekem az a méretem, de ha te kisebbet hordasz és rád tökéletes, akkor nem valószínű, hogy rám rám jönne. :S :)

2011. máj. 12. 18:16
 8/9 anonim ***** válasza:
47%

nemtom...nekem a mayo annyira kinai hatást kelt...egy két ruhadarab van ami esetleg tetszik, de tul van mindegyik spilázva...ez az elasztikus anyag meg főleg ronda...nekem eszméletlenül nem tetszik...:D pedig szeretem a butikmárkákat...de a mayo nem jön be...

sztem máshol ezerszer jobb ruhákat találhatsz magadnak...:):):)

22L

2011. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nem kifejezetten a kérdésre válaszolnék.

Az hogy valaki L, XL-es ruhát hord, nem jelenti azt hogy húsos, hogy dagi, hogy kötözött sonka egy símulós felsőben. 185 cm vagyok, 70 kiló. Izmos vagyok, egy gramm felesleg nincs rajtam, a hátam széles, a mellem nagy. Igen, L, XL-es ruhákat kell vennem, mivel az S-es ruhák nem jönnek rám, azok max az 150 cm-es nőkre jók.


Szóval elég általánosítás hogy ha valaki L, Xl-es ruhát hord, az mindjárt dagi is.


Egyébként a Mayo szerintem is elég kínai hatású a tapadós ruganyós ruháival.

2011. máj. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!