Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nézik le azt, aki...

Miért nézik le azt, aki szeret valamit hordani, amit más nem?

Figyelt kérdés
A másik kérdés, hogy a nylonnharisnyát miért gondolják, hogy a nők csak azért veszik fel, mert nőies, nem pedig azért, mert jól akarnak kinézni, nem akarnak fedetlen lábbal lenni, vagy mert van vmi bőrhibájuk és szégyenlik?

2018. ápr. 12. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ez most hogy jött neked. Nálam az összes ok közrejátszik és tojom le, hogy másnak erről mi a véleménye. Inkább leszek olyan ember, akinek van saját stílusa, mintsem személytelen tömeg, aki vakon megy az aktuális divat után. Hidd el, az emberek jobban megjegyeznek és ha kellő önbizalommal viseled, egy idő után elismernek majd.
2018. ápr. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért kérdeztem, mert sok kérdésnél van, hogy csak akkor hordj vmit, ha jól áll, inkább legyél tömeg divatot, mint hogy kilógj a sorból.

Sok családban, enyémben is a szüleim kritizáltak már az öltözködés miatt. Van akiket kinevetnek, mert milyen színű/fazonú ruhát vett már fel.

2018. ápr. 12. 20:30
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet de meg kell tanulnod függetleníteni magadat mások vèlemènyètől.


Engem napi szinte megszólnak mert goth stílusú cuccokat hordok és eléggé dark a külsőm..de csak nevetek rajtuk. Mások korlátoltsága ne szorítson téged is korlátok közé.

2019. ápr. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.
2019. ápr. 23. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!