Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » El tudnátok fogadni, hogy a...

El tudnátok fogadni, hogy a barátotok szeret női cipőt hordani?

Figyelt kérdés
Férfiként női sportcipőt, balerinát, csizmát. Nem utcán, hanem otthon. Utcán csak akkor, ha más nem látja.

2016. máj. 20. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

persze, miért ne? nekem van olyan nagyon csajok kedvence fiú ismerősöm, aki modell, nagyon állatul néz ki, gyönyörű test stb, és pl a mániája a magassarkú. nem mondom h jól áll neki, de most miért zavarjon? ezt leszámítva nagyon fiús, és még csak nem is meleg ...


és persze van egy csomó olyan cipő és egyéb ruha is, ami abszolút unisex avagy ha női is, akkor se túl feltűnő ha egy fiú hordja, ma már eléggé elmosódtak ezek a határok-

2016. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, én nem tudnám.
2016. máj. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
de miért nem tudnád? hát nem te hordod ...
2016. máj. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
64%
Értelmetlen kérdés ha otthon akarod. Ha tetszik férfiként vmi női, jelen esetben cipő, akkor utcán is hord, a csajok is hordanak minden féle férfi holmit. Én pl leggingset,latexest hordok, nem furcsállják többnyire, de unisex balerina cipőt is szoktam harisnyával. Manapság már nem nagyon lepődnek meg semmin.
2016. máj. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én el tudnám.
2016. máj. 20. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
El tudnám fogadni, ha fel is vállalja. Nem szeretem az olyan embereket akik csak otthon mernek önmaguk lenni.
2016. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is el tudnám fogadni.
2016. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
:-o :-o :-o Hát erre igazán nem számítottam, h ennyien azt fogják írni, h el tudják fogadni... Meglepő, mert én amikor harisnyával kapcsolatban látok/ teszek fel hasonló kérdést, akkor elég negatív hangvételű válaszok érkeznek... Pedig, a cipővel ellentétben a harisnya még csak nem is látszik... Ki érti ezt?!
2017. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8, pedig sokan a harisnyát is elfogadják, ha látható azt is. Olyan sose lesz, hogy mindenkinek tetszik vagy közömbös rá.

Ha már a harisnyát említettem, tényleg sok embert nem érdekel, én gyakran hordok nylonharisnyát láthatóan, rövidnadrággal, belebújós balerina-slip-on cipővel, de mivel látszik, hogy laza vagyok, nem vagyok zavarba, így nem is furcsállják többnyire.

2017. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
a #6-osnál van a lényegi eleme ennek a jelenségnek
2017. febr. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!