Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M-ben hányszor lehet variáln...

H&M-ben hányszor lehet variálni, ha rossz a vásárolt ruha? Mert már egyszer cseréltettem nagyobbra. Többször is visszavihetem? Visszaadják a pénzt? Vagy választhatok valami tök mást? Vagy a nyakamon marad ez a szar?

Figyelt kérdés
H&M-ben vettem egy rövidnadrágot, 36-osat. Kicsi lett, nem jött rám. Visszavittem, kicseréltem 38-asra. De ez sem jó, mert bár az én méretem, eláll derékban, és ha leülök, bevág a hasamba és hadd ne mondjam hova még... Szóval nem tudom, hogy ez most a nyakamon marad, vagy visszakapom a pénzt? Esetleg választhatok valami mást?
2018. ápr. 15. 03:05
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Én nem cserélném ki ha az eladó lennék....mit szorakozol? Komolyan nem vagy képes legalább másodjára értelmesen választani és még te sz.arozol?

Amúgy meg próba szerencse.

2018. ápr. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Osztom az első véleményét!

Mi az, hogy szar? Ott voltál, választhattál, volt lehetőséged felpróbálni, te vetted meg!

Nem is értem, komolyan.... 🤦‍♀️

2018. ápr. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

Nem szoktad felpróbálni, amit veszel?


Egyszer esetleg cserélnek, de többször nem - méghozzá jogosan!

2018. ápr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
En elkuldenelek a f***szba maskor normalis gatyat valassz
2018. ápr. 15. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
Mit vársz a háundemtől? Ilyen ócska cuccokat forgalmaznak... Legközelebb vedd figyelembe az anyag minőséget, rugalmasságot, szabást, és a legfontosabb ; próbáld fel!
2018. ápr. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
58%
Kicserélik
2018. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Választhatok mást vagy a pénzt vissza. :)
2018. ápr. 15. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!