Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen bikinit ajánlotok?

Milyen bikinit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Meg lehessen vele jellenni rendes strandon, de ha lehet, csak a mellbimbót takarja:

[link]

Valami ilyesmire gondolok, csak egy kicsivel kisebb takaró részre.


2018. ápr. 15. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lopd el egy 10 eves lany bikinijenek a felso reszet, es az majd pont eltakarja a mellbimbodat...
2018. ápr. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értem a kérdést, szerinted miben lehet megjelenni egy rendes strandon? Már maga ez a bikini ezen a nőn elég kirívó, te meg még kisebbet akarsz egy "rendes strandon", de közben benned a kétely meg lehet-e jelenni egy ilyenben.
2018. ápr. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha szebben szeretnél barnulni, szerintem inkább menj naturista strandra.
2018. ápr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most lett megcsináltatva a mellem, és szeretném, ha az emberek felfigyelnének rám.
2018. ápr. 15. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDD gratulalok, kierdemelted, hogy kint legyel a gyik hulyesegek instajan remelhetoleg!
2018. ápr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Arra vágysz, hogy összesúgjanak a hátad mögött, hogy mekkora egy ribi? mert ezzel max ezt érnéd csak el
2018. ápr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy ezért miért lennék ribi.

Szimplán zárkózottak vagytok.

Sokszor iszok, ami feloldott már józan állapotomban is, múltkor egy buli után azt sem tudtam mi történt, aztán barátnőm mesélte, hogy valami ismeretlen palit cumiztam a wc-ben, ez sem hinném, hogy probléma. Néha előfordul, nem kell nagy ügyet csinálni belőle.

2018. ápr. 16. 21:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez tuti troll
2018. ápr. 17. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!