Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sok férfinak és nőnek fontos...

Sok férfinak és nőnek fontos hogy jól nézzen ki. De hogyan nézzen ki jól, hogyan adjon magára valaki, aki minimálbérből él és örül, ha egy turkálóban tud venni magának néhány használt ruhát?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 17. 23:13
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Nekem eleg változó volt az anyagi helyzetem az elmúlt években, de egy valami nem valtozott: imádom a kilós turkálókat. Igazából akarmennyit keresnek is onnan jönne a legtöbb ruhám, valamint most fedeztem fel az Aliexpresst, ahol szinten nagyon jo es olcsó ruhák vannak. Szerintem is kell egy jo alap ruhatar (pl ingek, blezerek, egy jo farmer, sima fehér póló stb.), azon kívül szerintem ha veszel évente pár ruhát ami épp aktuális es nagyon tetszik, az simán eleg a stílushoz. En azt vettem észre, hogy pl egyetemen ismertem olyan lányt aki jo családból jött de borzasztóan öltözött, hiába voltak drágábbak a ruhái, es volt egyetem mellett dolgozó, teljesen önálló fiatal lány brutál stílussal. Az, hogy van stílusod nem attól függ mennyi pénzed van, attól csak a ruhaid mennyisége függ. En azt mondom, amik bejönnek egy szezonra, vagy mostanaban inkább fél szezonra a fast fashion őrület miatt, azok nem ernek annyit amennyibe kerülnek ahhoz képest, hogy nyár vegen mar más a divat mint nyár elején. En egyetem alatt egyébként csak turkalobol öltöztem es szerintem jobban néztem ki az átlagnál. Az, hogy valakinek több pénze van, nem feltétlenül kell hogy azt jelentse, hogy hülye is, ergo kiad 5x annyit egy ruhára mint amennyiért megvehetné azt. Nézz körül az Aliexpressen, előtte csinálj képernyő képet a vágyott ruharol es tedd be a képes keresőbe. Kép alapján is tudsz keresni es garantálom hogy kb ugyanazt megtalálod ott!
2018. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Aliexpressen tényleg nagyon jó cuccokat lehet rendelni. Olcsóbb, mintha elmész plázába megvenni, és egyedibb is. De turkálóban is nagyon jó ruhákat lehet találni, például szerintem a Cream nagyon jó, angol second hand ruhákat árul, csak rá kell szánni egy-két órát, hogy az ember találjon jó holmikat.
2018. ápr. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Igen, tényleg sok egyedi ruha van Aliexpressen, amik divatosak, teljesen beleillenek az aktuális divatba de mégsem az a tömeg cucc :) 11. voltam.
2018. ápr. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!