Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha fiú létemre elkezdtem...

Gáz ha fiú létemre elkezdtem hordani női 15 denes üvegszálas harisnya nadrágot?

Figyelt kérdés

Farmer alatt hordom, leszeretném szegezni hogy nem vagyok meleg vagy ilyesmi, csupán jó komfort érzet miatt hordom. Nem vagyok meleg, nincsenek hajlamaim, csak kényelmes viselet. Más is hordja, és ha igen, mentek forgalmas helyen nem érzitek magatokat kényelmetlen helyzetbe hogy nadrág alatt van es úgy mentek emberek között?


19F ja és ismét leírom, nem vagyok meleg.



2018. ápr. 18. 21:52
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
59%
Ott már valami nem stimmel, ha a bőrre feszülő ruhadarab kényelmesebb, mint ha egyáltalán nincs is rajta semmi. Szóval hagyjuk ezt a dumát.
2018. ápr. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Mondom hogy nem vagyok meleg, nehéz a felfogásod?
2018. ápr. 18. 22:04
 3/45 anonim ***** válasza:
63%

Meleg nem feltetlenul, de transzvesztita meg lehetsz. Amugy biztosan nem azert hordod mert kell a farmer ala, hanem mert felizgat (tudat alatt) hogy noi ruhadarab van rajtad es mi lesz ha rajtakapnak...


Artalmatlan szorakozas, de azert nagyon ne csodalkozz majd ha a csajok siman leb*ziznak, hiaba bizonygatod hogy te neeeeem, meg csak a kenyelem miatt, nehogy felreertsetek am...

2018. ápr. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
60%
Nem azt mondtam, hogy meleg vagy, hanem azt, hogy valami nem stimmel.
2018. ápr. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Hetero vagyok, és van barátnőm. És nem vagyok traszveszita meg meleg se.
2018. ápr. 18. 22:39
 6/45 anonim ***** válasza:
53%
Az csak ruha, ha kényelmes hordd..
2018. ápr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
18%

Probald ki harisnya helyett a szaten/selyem pizsama nadragot farmer ala. en szovetnadrag ala veszem . A selyem erzeset szeretem a boromon erezni. Az kevesbe kellemetlen a helyzetedben,ha meglatjak.


N/35

2018. ápr. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 A kérdező kommentje:
Utolsó köszi
2018. ápr. 19. 00:00
 9/45 anonim ***** válasza:
55%

A kérdező egy troll.


Segítő szándékú írásomra nyomdafestéket nem tűrő módon válaszolt. Semmi keresnivalója itt, amíg nem tanulja meg a jó modort.


További szép napot! :)

2018. ápr. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
71%
Annyiszor leírod,hogy nem vagy meleg, hogy ez már gyanús. A bi az tuti. Télen még elmegy,mert akkor van mire fogni, hogy fázol,de ilyenkor már gáz.
2018. ápr. 19. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!