Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Metalos vagyok de közben páva?

Metalos vagyok de közben páva?

Figyelt kérdés
Ha metalos vagyok vannak olyan polojaim, de közbe szakadt farmerbe meg adidas pulcsiba is jarok néha,akkor úgymond meggyalázóm azokat akik csak metalos cuccokat hordanak, és felrúgom a metal rajongok alapelveit? Mi a véleményetek?

2018. ápr. 18. 22:24
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ne gondold ennyire túl, azt vedd fel ami neked tetszik
2018. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Erről azt gondolom hogy erőlteted ... se metál,se páva stilus nem a tied.nézz valami ujat!/nemroszbol mondom.tapasztalat 25/N
2018. ápr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Teljsen mindegy tesó.
2018. ápr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy öltözöl és azt hallgatsz, amit akarsz. Pont akkor lenne erőltetett, ha mindenáron be akarnád skatulyázni magad. Nagyon sok emberről nem is mondanád meg pl, hogy metált hallgat, és nincs is ezzel semmi probléma.
2018. ápr. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hordj azt ami jól esik. Én is metálos vagyok, koncertekre járok, rengeteg bandás pólóm van, lánc az oldalamon, bakancs, néha kendő, stb. De azért mégsem öltözködök mindig így. Persze azokat is megértem akik igen, de nekem szimplán vannak olyan napom, amikor máshoz van hangulatom. Egy elegánsabb, vagy épp egy sportosabb szerkóhoz. Ettől eltekintve a metál, a zene szeretete ugyanúgy ott van bennem, ahogy benned is, és ez az ami számít! :D
2018. ápr. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

A mindennapokban elegáns stílusom van, de ha eljön a koncert ideje átváltozok, kikelek magamból. Meg nem mondanák az emberek, hogy az az inges pasi máskor nagyban pogozik.


Így érzem jól magam, mások véleménye nem izgat.

2018. ápr. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Leginkább nőiesen öltözködöm. Szoknya, blúz, balerina, szandál stb... Sok színes cuccom is van a feketék mellett. Ettől még ugyanúgy metalosnak érzem magam, egyszerűen csak az öltözködésem ilyen. Koncerteken meg szívesen beszállok a pogóba. 17/L
2018. jún. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!