Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 30-as 40-es hölgyektől kèrdezn...

30-as 40-es hölgyektől kèrdeznèm zavar titeket?

Figyelt kérdés
A jò idő beáltával ha fehèr ruhát szoknyát nadrágot egyberuhát vesztek fel zavar e benneteket ha átlátszik esetleg a fehèrnemütök? Hogy oldjátok meg? Vagy nem zavar titeket?
2018. ápr. 19. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Soha nem vennék fel ilyet pontosan ebből az okból kifolyólag. Férfiaknak miért nem csinálnak ilyen ruhadarabokat, érdekes ? neked tetszene ha egy pasinak az alsógatyája átlátszana az utcán, vagy a tökei lógnának ki a gatya szárán ?
2018. ápr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
? Miért látszana át? Létezik tanga meg mellbibótapasz.
2018. ápr. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem veszek fel olyan ruhát ami átlátszik, határozottan zavar, és közönségesnek tartom. Húszévesen se vettem fel ilyen ruhàkat, pedig mindig vékony voltam/vagyok.
2018. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
A munkám megköveteli a fehér ruhát, így már hozzászoktam huszonév alatt.Igyekszem kevésbbé átlátszó holmikat felvenni, de ez nem mindig sikerül.Extrém vékony anyagúakat nem veszek meg eleve, de előfordul, hogy a vastagabb anyag is áttetsző valamennyire.
2018. ápr. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
Van fehér nadrágom, de nem látszik át, ráadásul ahhoz mindig egy hosszabb felsőt veszek fel. Standruhám van fehérben, akkor nem igazán érdekel, hogy mi látszik át vagy mi nem, mert azt csak víz akkor és ott hordom. A felsőknél is megválogatom azt, amelyiken kevésbé üt át a melltartó.
2018. ápr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
Vannak világos, fehér színű cuccaim. Ami vastagabb anyagú, pl. nadrágok leginkább, azon nem látszik át semmi. Vannak kicsit vékonyabb anyagú ruháim, felsőim is, amiket mindig testszínű full egyszerű (nem csipkés stb.) melltartóval és testszínű, varrás nélküli bugyival hordok és egyik sem látszik át. Persze, vannak olyan vékony anyagok, amiken nem lehet segíteni, vásárláskor szoktam találkozni nagyon vékony és szinte átlátszó cuccokat is, de ha felpróbálom és látom, hogy átlátszik, akkor nem veszem meg. Erre én mindig nagyon ügyelek, hogy ne üssön át semmi a ruhámon. Szerintem borzasztó közönséges és egyáltalán nem is szép, esztétikus látvány...biztosan nem mennék úgy utcára, hogy átlátszik a fehérneműm.
2018. ápr. 20. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a kérdés azért íródott erre a korosztályra mert ők, vagyis inkább a 30 helyett az 50-es hölgyek szoktak úgy öltözni hogy a hagyományos bugyi vonala, vagy fehér nadrág esetén a színe is durván átlátszik a nadrágon. Úgy értem hogy még a lépésbetét ? vízszintes vonala is átüt a nadrágon. Szerintem kiábrándító látvány, bár az egyébként ruháira odafigyelő anyukám is így öltözik.

Nőként, segítésképpen és őszintén tudom ajánlani a testszínű, varrásnélküli fehérneműket és egyéb szabású bugyikat pl francia bugyi, brazil bugyi, csipkés hátuljú bugyi.

2018. ápr. 20. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
Mivel a nők közönségesebbek a férfiaknál így a túlnyomó többségüket nem zavarja.
2018. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, mi a fxt lehetett ezen lepontozni?!


Amúgy meg fehér ruhából is van vastagabb anyagú, ami nem látszik át.

2018. ápr. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!