Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket zavar az ha a barátoto...

Titeket zavar az ha a barátotok nagyon sovány és nem áll rajta semmi ruha se jól szinte?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert én velem is ez a helyzet és kérlek titeket adjatok őszinte válaszokat,mert például én úgy látom hogy az en barataimat zavarja ugyerzem kisse leneznek amugy meg lehet csak én vagyok hülye és bemesélem magamnak.
2017. jún. 25. 17:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok 16 éves
2017. jún. 25. 17:09
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez zavarja őket akkor lépj le tőlük.Ezért lenéznek akkor hagyd ott őket.Ne hagyd hogy szarul érezd magad mert olyan vagy amilyen.Te így vagy te ! ♥
2017. jún. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen úgy szoktak néha nézni de attól még nagyon jó barátok és szeretnek engem és én is őket de ha belegondolok akkor ha valaki hasonlot meglatok akkor én is megnézem.:(
2017. jún. 25. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én barátom akivel 3 éve együtt vagyunk 2 éve nagyon lefogyott és sovány. Ez hülyeség hogy nem áll jól semmi, csak máshogy áll. Ezen kar filozni, akinek nem tetszik ne nézze. Én így szeretem öt. A barátnőm barátja meg soványabb (genetikailag) mégis 1 éve együtt vannak. A haverok se nézik le egyiküket sem ezért. Nyugi!
2017. jún. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is vékony vagyok nagyon fiúként, és nekem az egészen szűk ruhák állnak jól. :) Farmerből a teljesen feszülős skinny a legjobb, ami világosabb színű, felsőből szintén a testhezálló fazonok állnak jól. :) Mióta ezeket hordom, többen is megdicsértek a csajok közül, hogy jól nézek ki. :)
2018. ápr. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!