Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lassan 30 éves leszek. Ilyenko...

Lassan 30 éves leszek. Ilyenkor már nem illik farmer shortot hordani?

Figyelt kérdés

Persze olyat amiből nincs kint a fenekem és nem is munkába, hanem boltba, belvárosi sétára stb


Tulajdonképpen szerintem kiránduló középiskolásnak nézek ki benne. Ami zavar.

Hogyan kombináljam máshogy? Vagy egyáltalán ne is erőltessem ezt?


2018. ápr. 20. 12:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Én 42 éves férfi vagyok és azt illetve ahhoz hasonló méretű de más anyagú shortokat hordok és nyílván azért mert nyári 30-40 fokban nem fogok zsákokba rothadni mint a többi hiú fiúcska akik úgy tesznek mintha törvény lenne rá hogy csak térdig érő félhosszú nadrágba lehet lenni nyáron is.
2018. ápr. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, az lemarat.
2018. ápr. 20. 13:17
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Ne viccelj már. Èn már közelebb vagyok a negyvenhez mégis hordok farmersortot. Nyílván teljesen normális fazonút nem "p@csasortot" de azt 20 évesen sem hordtam. Ugyanúgy hordok szoknyákat is(farmer anyagút is) ha az alkatodnak megfelelőt hordasz semmi gond nincs ezekkel. Engem az meg pláne nem zavar, hogy a közértben hány évesnek néznek vagy az utcán.Mindig is fiatalabbnak néztek a koromnál, ami 20 évesen zavart, de közel a negyvenhez inkább vicces amikor egyetemistának néznek, harmincéves koromban pedig már nem foglalkoztam mások véleményével, te se aggódj ilyeneken! 😊
2018. ápr. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

Én nem szeretem már a farmert, ha muszáj is, olyat hordok, ami pl. csipkés vagy valamivel elegánsabb hatást kelt. Ja és hosszra is legalább combközépig érőt, a rövidebbet ízléstelennek tartom még pl. nyaralás közben is. Amióta lecseréltem, egyébként engem idősebbnek néznek, pedig korábban szintén gyereknek gondoltak (jó, ez az én esetemben +/- 5 év). Ne hagyd befolyásolni a stílusod, ne érezd rosszul magad, koncentrálj arra, hogy önmagadat közvetítsd, a többivel nem éri meg foglalkozni! Attól függ, mit akarsz kihozni belőle/magadból. Sok mindennel lehet kombinálni, amivel nem a kiránduló középiskolás sortod van középpontban... :)


21/L

2018. ápr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

És akkor mi van ha nő vagy kérdező?!

Nem muszáj kihangsúlyozni.

2018. ápr. 20. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem simán fel lehet venni farmer shortot akár 30 évesen is. Most miért ne? Én 19 éves vagyok és van egy harmincas éveiben járó nővérem, akivel van csomó egyforma cuccunk, többek között egyforma farmer shortunk is...Ő is hord sima egyszerű farmer rövidnadrágot, de még szaggatottat, csipkéset is. Jól néz ki, szép lábai vannak, csinos, fiatalos, simán letagadhatna 5-7 évet és az ilyen ruhák is jól állnak neki. Fiatalabbnak néz ki és valószínűleg idegenek nem azt gondolnák róla, hogy egy komoly, független, tanult, dolgozó diplomás nő, de szeritnem ez nem baj és őt sem érdekli. Nyáron kirándulni, strandolni, sétálni, bicajozni stb. szerintem nem is kiskosztümben jár az ember...


Egyébként én szeretem az ilyen jellegű shortokat is és azért szerintem csinosabb, mint egy farmer (van hosszabb változata is, nem csak mini) [link]

2018. ápr. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%

Én inkább azt hallom a lányoktól, hogy fiatalabbnak akarnak tűnni.

És egyébként sem értem ezt. Miért gondolják az emberek, hogy a korunk befolyásolja az öltözködési stílusunkat? Azt a személyiségünk, az időjárási viszonyok, a komfortérzetetünk határozza meg. Ezért van az, hogy jóll áll egy 50 éves motorral közlekedő alaknak a fonott szakáll, a bőrnadrág és a tetoválás. Vagy egy 27 éves aranyos, cuki lánynak a rózsaszín, a szoknyák, csajos cuccok és a rajzfilmfigurás pólók:D

Persze, ha te 30 felett úgy érzed, hogy nem illendő farmer shortot hordanod és inkább a burkát kell előnyben részesíteni akkor tedd meg. Hozzád ez passzolna. Már eleve nem jó, hogy ilyen ellenérzéseid vannak. Öreges ez. De a te stílusod. Tégy ahogy jónak látod.

2018. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7# nem értesz te semmit.
2018. ápr. 21. 15:29
 9/11 anonim ***** válasza:
32%
Akkor magyarázd el kérlek.
2018. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Én próbáltam segíteni, de semmi válasz, itt csak a lepontozás megy...
2018. ápr. 21. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!