Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a női szandál...

Szerintetek ez a női szandál nyárra egy huszonéves nőnek jól állna vagy inkább idősebbeken áll jól?

Figyelt kérdés
Ajándékba lenne csak nem tudom mennyire lenne ez divatos egy 25 éves nőnek.
2018. ápr. 20. 15:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
2018. ápr. 20. 15:05
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Nem rossz, de én nem venném föl. Szeretem az elegáns stílust, de ez nekem olyan nagymama szandál. Ettől persze lehet van olyan, aki jól tudná viselni.


21/L

2018. ápr. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Én idősebb vagyok. Itt szoktam vásárolni és nem tudom mennyire tetszenek ezek a cipők fiatalabb nőnek. Mindenképp magasított sarkút akarok venni neki vagy esetleg magassarkút csak abból kevés olyan van ami kényelmes.
2018. ápr. 20. 15:22
 4/11 anonim ***** válasza:
13%
Milyen a megajándékozni szándékozott leányzó? Egy “baj” van ugyanis ezzel a szandállal, hogy cseppet sem kur_vás. Viszont elegáns és kényelmesnek néz ki. Ha az illető ilyen, sokat mászkál, minőségi ruhákat hord és tudja a különbséget a csinos és a kihívó között, akkor tetszene neki. Ha meg nem ilyen... nos akkor nem fog örülni.
2018. ápr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem tetszik, és nem az a baj vele, hogy nem "k@rvás" hanem az eleje nyanyás. Én harmincas vagyok de nem venném fel, az elegáns kategóriától ez a cipő nagyon messze áll, ez inkább az 50-es korosztály hétköznapi cipője.
2018. ápr. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a kommenteket, fiatal csinos lányról van szó.És szereti a kényelmes de csinos elegáns darabokat. Csak azért gondoltam ilyesmire mert magassarkúból nem tudom hol lehet olyat kapni ami nem töri a sarkat mert olyat nem szívesen adnék neki amibe nehezen tudna menni mert töri a lábát. De ha jól látom akkor a többségnek nem tetszik így más típusút nézek neki.
2018. ápr. 20. 18:38
 7/11 A kérdező kommentje:
Irodában dolgozik, mindig csinos ruhákat hord.
2018. ápr. 20. 18:39
 8/11 anonim ***** válasza:
96%
25 éves vagyok. Nem venném fel ezt a cipőt, nem tetszik kicsit sem. Nekem ez idősebbeknek való. Olyan 50-es nőn tudnám elképzelni.
2018. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Semennyire. Ez 75 évesnek is gáz.


Inkább vegyel neki valami ilyet [link]

[link]

Jobban értékeli majd

2018. ápr. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
77%

Tamaris cipőt ajánlok nagyon kényelmes német minőségi divatos darab amit egy fiatal elegánsabb nő is hordani tud


[link]

[link]

[link]

[link]


Budapesten nagyon sok márkaboltjuk van

2018. ápr. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!