Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kicserélik a szandált CCC-ben?

Kicserélik a szandált CCC-ben?

Figyelt kérdés

Ma egy hete, hogy megvettem ezt a pántos szandált és azóta hordom:

[link]

A problémám az, hogy az ujjaim között eléggé bevág a pántja, felsértette a bőröm. Tegnap hazajönni alig tudtam benne.

Cserélik ilyen indokkal, hogy amúgy baja nincsen csak valószínűleg nekem nem megfelelő?



2018. márc. 12. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen, de pénzt nem hiszem, hogy visszaadnanak. A CCC és a Deichmann elég rugalmasak ilyen téren
2018. márc. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Törvényi kötelezettségük nincs, de elképzelhető, hogy cserélik. Persze, ha gyártási hiba az oka, akkor cserélni KELL.
2018. márc. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy tapasztaltam, hogy eléggé normálisak az efféle gondok megoldása terén. Valószínűleg visszaveszik, és az árán választhatsz valami mást. Persze csak akkor, ha megvan még a blokk meg a cipő egyéb tartozékai.
2018. márc. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
U.I.: egyébként hol hordod ezt a szandit? :D Kint ugyanis még egyáltalán nincs olyan jó idő, hogy egy ilyen darabban lehessen futkározni.
2018. márc. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem gyári hibás és már hordtad nem nagy esélyt látok rá.


Ha gyárilag szar az más, akkor vissza KELL cserélniük, de itt csak neked kényelmetlen :(


Amúgy nem fagysz meg? Annyira azért még nincs jóidő :D

2018. márc. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, megpróbálom akkor becserélni... hátha.

Nem fagyok meg xd, tavaszi időben nekem ez a kényelmes, de lényeges ez most a kérdésem szempontjából?

2018. márc. 12. 13:38
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Bocs az offert, de nem a legajanlatosabb ezt hordani. Oke-oke, jon a tavaszi ido, de mult heten hideg front volt, es meg most sincd annyira hu de meleg. Igazabol te tudod, de tudogyulladast, felfazast es egyeb egeszsegugyi karokat megelozhetned, raer hordani meg ezt a szandalt 1 honap mulva, amikor mar tenyleg csiripelnek a madarak es jo, kiszamithato, napsugaras az idojaras.
2018. márc. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azt mondták a pénzt nem tudják visszaadni, viszont végül megengedték, hogy kicseréljem másikra. :)
2018. márc. 12. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!