Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki mondana olyan magyar...

Valaki mondana olyan magyar oldalt amin Koreai stílusú ruhákat lehet venni?

Figyelt kérdés
Wish-t meg ilyesmiket ne mondjatok mert anyám parádézik hogy "jaj lelopták xy nak a pénz a számlájáról nehogy azoktól rendelj"

#magyar #eBay #koreai #wish #stílus.ruhák
2018. ápr. 22. 09:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Helyesbítek Koreai és akár Japán stílusú
2018. ápr. 22. 09:18
 2/4 anonim válasza:
Igazából én pont a wish-t tudnám úgy igazából ajánlani, igazából plázákban lehet még nagyon jó keleti stílusú ruhákra rábukkani, de ezekért általában szép árat kérnek. Egyet viszont tudok ajánlani: turi. Persze nem a leglepukkantabba kell betérni, hanem oda ahol mondjuk havonta visznek új anyagot stb. Én turiban rengeteg ilyen darabot találtam. Viszont ha mindenképp az internetes vásárláshoz ragaszkodsz akkor talán még az aliexpresst próbáld meg, bár ez a wishhet hasonló.
2018. ápr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Akkor feladom :/ Anyám minden ilyen oldalért cirkuszol..
2018. ápr. 22. 10:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Yesstyle, mondjuk ez is külföldi, de én rendeltem már onnan és megbízható, a termékek meg jó minőségűek.
2018. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!