Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha jó lábaim vannak, vehetek...

Ha jó lábaim vannak, vehetek föl egészen rövid sortot? (F)

Figyelt kérdés

2018. ápr. 24. 15:23
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
53%
Természetesen. Ez senkire nem tartozik, csak rád. Az itteni válaszolók zöme pedig valami befásult konzervatív, tehát értelmes válaszokra ne igen számíts. Egyedül neked van jogod eldönteni, hogy mit veszel fel. Ne hagy, hogy ebben befolyásoljon bárki. Nincs ilyen, hogy "vehetek". Hülyeség. Ha azt szeretnél, akkor azt fogsz.
2018. ápr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
57%

Igen! Én testépítek több mint húsz éve nekem is jók a virgácsaim és hát nyáron 30,40 fokban nem fogok térdigérő zságokban rothadni mint az “igazi” férfiak akik egymás fénymásolatai mert akár hova nézek csak ezekkel a hiú szürkeverebekkel van tele a város!

És hogy meleges kinézete van e? A 80-as években annyi meleg volt hogy csoda nem halt ki az emberiség Magnummal az élen!


Ezen csak jót nevetek mikor meglátok ilyen utánzatokat akik azon aggódnak nehogy egy centivel is rövidebb legyen a másik fénymásolattól az enyém mert akkor biztos meleg vagyok...

Mintha ezt senki se tudná magáról eldönteni a nemi vonzódását csak a ruha döntené el.


Viseld nyugodtan kérdező a lányoknak is több eszük van ebből is látszik mert ők az évszakhoz megfelelően öltözködnek.

2018. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
76%
De a feneked partja azé ne látsszon ki. Szerintem azé az béna.
2018. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
68%
Miért ne? Jó lábakkal még igen jól is kinézhetsz, de ronda lábakkal is szabad sortban lenni, ha az embernek úgy esik jól.
2018. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
90%

Azt vehetsz fel, amit csak szeretnél, ami neked tetszik. Akinek meg nem tetszik, az majd máshova néz.

Sajna az emberek nem fognak változni, saját magukon kívül mindenbe és mindenkibe belekötnek az olyanok, akik ezt élvezik. Csak mindenkibe más miatt.

2018. ápr. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
63%
Csak ne legyen ennyire rövid: [link]
2018. ápr. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
24%

Vagy ilyen hosszú mert ez meg a másik véglet ami hülyén néz ki mert szinte mindeki így néz ki fantáziamentesen és szürkén!


[link]

2018. ápr. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
54%
Kit érdekel, egy fiúnak milyen lába van? A férfiakat biztos nem, a lányok jelentős részét sem. Még ha lány lennél, érteném a kérdésed. Egyáltalán mi az, hogy "jó láb" fiúnál? Ez hülyeség.
2018. ápr. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
35%

A jó láb alatt azt érti hogy nem pipaszár mint a többségnek hanem izmos, és az hogy a lányok bizonyos részét nem érdekli egy izmos férfi láb az egyenesen nevetséges kijelentés!

Az ilyen nők frigidek vagy melegek...

2018. ápr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem minden csaj szereti az izmos férfi lábakat. :D Csak ne legyen ilyen hülyén rövid. Milyenre gondolsz?
2018. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!