Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csajok, nők! Egy egyszerű...

Csajok, nők! Egy egyszerű fekete ruháért kiadnátok 20. 000Ft-ot?

Figyelt kérdés

Mindig az Orsay ből vásárolok, de onnan is általában a 7000-10000 Ft os ruhákat. Rátaláltam egy üzletre, ahol sok ilyen lycra anyagú ruha van, viszon jó minőségű, és borzasztó csinosan állnak rajtam. Megláttam egy fekete lycra ruhát most, felpróbáltam, annak ellenére, hogy semmi dekoltázsa nincs, csak nyak alatt pár gyöngy jól néztem ki benne, pedig ritkán vagyok magammal megelégedve.

Kiadnátok egy egyszerű elegáns fekete ruháért ennyi pénzt?

25N


2018. ápr. 24. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én tuti nem, de ha te úgy érzed, hogy álmaid ruhája akkor vedd meg.
2018. ápr. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nekem most így az ugrott be, hogy átgondolnám előtte, hogy gyakran járok-e olyan eseményekre, ahová fel tudom venni...
2018. ápr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én igen. Ha az a ruha tényleg úgy áll, ahogy annak kell és jól érzem benne magam, akkor megvenném!
2018. ápr. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én megvenném, mivel én is ritkán találok magamra olyan szabású ruhát, amivel 100% elégedett vagyok.
2018. ápr. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%
Én fekete ruhát nem veszek, de egy szép alkalmi ruha ilyesmi áron van. Simán megvenném.
2018. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!