Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Piknikes randi. Mit vegyek,...

Piknikes randi. Mit vegyek, mit vigyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Hétvégén megyünk a párommal piknikezős randira és kellene pár tipp.

Első körben mit pakoljak magunkak?

Aprósütit, szendvicset és gyülölcsöt gondoltam. Ez elég vagy kellene még valami?

Illetve, ha van valami különleges étel/ital tippetek ilyen alkalomra és megosztanátok velem azt megköszönném ^-^


Másod sorban pedig nem tudom mit vegyek fel.

Valami kis csini, egyszerű szoknyára gondoltam, amihez feltudok venni fekete teliltapú masgassarkú szandit

[link]

Vagy egy ilyen színű converse-t

[link]

Felsővel viszomt teljesen hadilábon állok :/

Tudnátok segíteni?❤



2018. ápr. 24. 23:50
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
22%
Esernyőt.
2018. ápr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
34%

csomag óvszert


inkább kettőt :D

2018. ápr. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
34%
Kotont
2018. ápr. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#1-Nem megyünk esős időben

#2-Nem tervezünk természetben dugcsisat :P

2018. ápr. 24. 23:58
 5/31 anonim ***** válasza:
33%
Azt nem kell tervezni,sokszor jön az magától. :) Egyébként amiket írtál azok jók,mármint az étel része, a ruhákhoz nem konyítok annyira, amiben jól érzed magad,kényelmes.
2018. ápr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
72%
Kicsi partyfalatkákat vinnék,keress rá neten,van ezer féle,ami csak egy harapás,és abból lehet néha-néha bekapni egyet.Gyümölcsöt gyümölcssalátának elkészítve.1 üveg bor.Rövidnadrágot vennék fel,főleg ha valami plédre ültök le pl. az erdőben,a telitalpút nem venném fel,csak kényelmeset,ki tudja milyen ákron-bokrokon másztok keresztül.
2018. ápr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
94%

Meleg van és a kajára szomjasak lesztek, szóval ne csak egy fél literes vizet vigyél, hanem több innivalót. Szerintem fagyizhatnátok is.

A cipő meg mindegy, passzoljon a ruhához és kész :D

2018. ápr. 25. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
91%
zsebkendõ és kullancsriaszto spray
2018. ápr. 25. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim válasza:
60%

Mi is gyakran rendezünk ilyen randit...imádom. Vigyél vagy két jó puha plédet, gyümölcsöt, vmi harapnivalót (mi gyrost szoktunk XD), meg innivalót.


És hátööö sztem se hagyjátok ki a szexet, az a legjobb az egészben.


Ja én mindig fari, sportcipő kombót veszek, viszont a legvékonyabb, legszexisebb melltartómat hogy hamarabb érezze/érezzem.

2018. ápr. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim válasza:
48%
Vigyél másfél kiló oldalast meg vegyél fel egy susogós gatyát. Ja meg az óvszert el ne felejtsd. :D
2018. ápr. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!