Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csaj arca kimondottan szõrös?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csaj arca kimondottan szõrös?

Figyelt kérdés
Ismerkedem,randizom egy tunderi okos csajjal,25 evesek vagyunk mindketten, hihetetlen jo vele,o is nagyon szeret velem lenni. Azonban szegenykenek nagyon "pihes" az arca,sok gyenge szor Van az arcan nemelyik igen hosszu. Ez engem vhogy zavar,ez igenytelenseg szerintetek?vagy jelezzek neki kesobb,hogy ez zavar? Cikinek erzem a dolgot,de nekem tenyleg nagyon tetszik o. De meg a 80 eves mamam is igyekszik az arcat szorteleniteni...

2018. ápr. 21. 22:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha pihés és halvány, akkor nem zavarna.
2018. ápr. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
91%

Nagyi hogy csinálja?


Látnál engem, babám, nekem sötét is. Muszáj szednem, hisz itt a kérdés, de lehet, hogy ő nem tartja olyan vészesnek, vagy esetleg nem talált megfelelő módszert.


(Nekem is volt olyan, hogy a gyanta letépte a bőrömet, kis bevérzett hitlerbajusz árnyékkal mászkáltam, fsza volt.)

2018. ápr. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
89%
Engem nem zavar az ilyesmi, úgyhogy nem tudok tanácsot adni. A feleségem arcán kifejezetten szeretem.
2018. ápr. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%
Engem is zavar és igénytelennek tartom, ha nagyon sötét szőr van egy nő arcán. Egy kolléganőmnek szinte bajsza van de nem érdekli. Ha amúgy bejön a csaj lehet jobb ha egy ideig tűröd majd diszkréten jelzed neki valahogy, de ezt egy alakuló kapcsolatnál azért elég kényes felhozni.
2018. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Szegenykemnek az allanal vannak 2-3 centis feheres oszes szorei is vannak ill a pajeszanal lattam mar hosszabb fekete szoroket is sAjnos :( amikor az arcat akartam simogatni akkor nagyon furi volt,meg amikor odaakartam bujni hozza,olyan kellemetlen volt,egyaltalan nem vagyok egy metroszexualis srac vagy ilyesmi
2018. ápr. 21. 23:12
 6/20 A kérdező kommentje:
Masreszt igenyes pArfumot is hasznal,az pedig kulon orom a szamomra h nem egy muanyag no,de ez engem vhogy zavar,ill az elso randinkra ugy jott el h a haja sem volt eppen a legjobb allapotban
2018. ápr. 21. 23:13
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
Hát nem tudom, nekem nem lenne pofám egy pasinak parancsba adni, hogy mostantól gyantázod a mellkasod, mert hányok a szőrtől.
2018. ápr. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%

Igazából ez szerintem 2 megoldásos: elsőnek elmondod neki,hogy mennyire tetszik neked és vonzódsz hozzá,majd csak aztán hozod fel neki a témát. Én epilálom a "bajszom" (ami azóta nem is létezik). Nagyon sokat segített. Bár fájdalmas,mégis jobb,mint a gyanta. A gyanta (ahogy más írta) letépheti a bőrt,de az epilátor nem (nekem még eddig nem szedte le).

Szerintem a nagyon finom közlés segítene. Így a te vonzalmad nem felhőtlen és ha ő ezt észre veszi nem fogja érteni. Értsd így is elromolhat minden.

2018. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Mar elmondtam neki sokszor a legoszintebben,hogy mennyire tetszik nekem es hogy milyen szep,tenyleg elbuvolo :) csak szegenykenek nincsen onbizalma egy piciket nagyobb a sulya a szepsegidealoktol,amivel nekem semmi gondom nincsen,nagyon sokat szoktam bujni hozza es puszilgatni. De felek tole,h ezzel a szortelenites temaval nagyon osszetornem. O azt gondolja,h en kulsoleg sokkal jobb vagyok tole-napiszinten sportolok,mig o semmit,de nekem tenylegesen elnyerte a szivemet eszemet
2018. ápr. 21. 23:31
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön az ilyen, ha tetszik maga az arc is. :)
2018. ápr. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!