Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nincs fiú cipő kis...

Miért nincs fiú cipő kis méretben?

Figyelt kérdés
Cross-dresser vagyok, és 37-es lábam van. Az oké, hogy mindenhol 39-től kezdődik a felnőtt méretezés, így olyat nem tudok venni, de sokszor a gyerek méret 31-36. Miért hagyják ki azt a két méretet, ami pont jó lenne? (Troll válaszokat nem szeretnék.)

2018. ápr. 26. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Én is találkoztam régebben hasonló problémával. Akkor még egy időbe nem találtam a lábamra cipőt. 401-es lábú nő vagyok. Régebben a férfirészlegen nézelődtem, utána már találtam. Nem tudom, miért voltak olyan k..öcsögök, hogy egy időbe képtelenek voltak olyat gyártani. De az a lényeg, hogy legalább már most van mindig.
2018. ápr. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért nem próbálod meg a női osztályt?

A nők is vásárolgatnak a férfi részlegről..

2018. ápr. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Turkálo... múltkor egy homokod srác vett ott 40akárhanyas nöi platform cipöt magának.
2018. ápr. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2, lány vagyok, azért írtam, hogy cross-dresser. Ha nem találok fiúban hetest, akkor onnan veszek.
2018. ápr. 26. 16:48
 5/8 Metionin ***** válasza:
Én gyerekosztályon vettem többször 37-es fiú cipőt. Esetleg olyan bolt aminek van tini osztálya?
2018. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 erre nem is nagyon gondoltam, köszi :)
2018. ápr. 27. 14:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Én alacsony nő vagyok, vékony, a gyerekosztályról öltözködöm. Próbáld meg ott, vagy tinirészleg :)
2018. ápr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#7 az nálam is bevált, én is hasonló testalkat vagyok
2018. ápr. 28. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!