Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebay-ról cipőt rendelni rizikos?

Ebay-ról cipőt rendelni rizikos?

Figyelt kérdés

[link]

Ezekkel a sárgákkal valami gond van mert az EU 43 az 270mm nem pedig 260mm.! Ilyenkor mi a tehendő? Merjek rendelni?

Ha megirom neki, hogy 270mm-es a méretem akkor azt fog küldeni? Lehet, hogy neki az 44-es lesz de lényegében küld egy 43-ast ami nekem jo lenne?


Nem merem bejelölni,hogy 43-as mert képes küldeni egy 260mm-est.ami igazából 42es.



2018. ápr. 27. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, Ebay-ról cipőt rendelni alapból rizikós, főleg ilyen méretezéssel... Én keresgélnék tovább, de ez már a te döntésed.
2018. ápr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont hogy ebayröl nem rizikos, mert ha gond van, akkor az ebay és a paypal visszazériti az árát. De kinaitol ne rendelj sztem. Kerss más eladot ebayen.
2018. ápr. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kinai cipok szarok, hamar tonkremennek
2018. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy két terméknél oda van írva, hogy a kínai méretezés kisebb, mint a rendes, ezt illik figyelembe venni. Ezek alapján rendelj cipőt. Egyszer rendeltem, korábban nem válaszolt az érdeklődésemre az eladó, de annyira tetszett, rizikóztam és egy mérettel nagyobbat rendeltem. Tökéletes lett.
2018. ápr. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!