Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem rizikós babacuccot rendeln...

Nem rizikós babacuccot rendelni neten a brendonból és megadni a kártyaszámot?

Figyelt kérdés
Sajnos csak így tudom megszerezni a babkocsit a hozzá tartozó szúnyoghálóval, és esővédővel. Mert a szúnyogháló csak a webáruházban kapható. Már megrendeltem, csak egy kicsit félek.. nyugtassatok meg, hogy nem lesz baj..
2008. máj. 8. 10:32
 1/10 anonim ***** válasza:

Én sehol nem adnám meg a kártyaszámomat!!!

Inkább postai utánvétellel kpban fizetsd!!Gondolom lehet azt is.Nem éri meg hogy az erre szánt pénzed el is tűnhet!

2008. máj. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja igen látommár megrendelted, de meg kellet volna kérni a helyi boltot hogy ott rendelnéd meg és hozzák neked oda!

Most már csak reménykedj, de nem akarlak ijesztgetni!

2008. máj. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
én igaz nem babacuccot és nem a Brendonból, de sok cuccot vettem már neten és semmi gáz nem volt. Vigyázni kell azért, dehát ez a jövő :-) Sztem nem lesz gáz!
2008. máj. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem valószínű, hogy egy ekkora nevű áruház kockáztatná a jó hírét azzal, hogy valakit átver. Szerintem nyugi, nem lesz semmi baj.

2008. máj. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kicsit megnyugodtam. CSak az a baj azért nem mentem el a boltba, mert a legközelebbi is 120Kmre van. Ők meg ingyen kihozzák. És sajna nem lehet utánvétellel fizetni. Sajnos! De remélem nem lesz gond.
2008. máj. 8. 11:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy új kártyát csináltattunk amit csak a netten használunk és soha nem tartunk rajta több pénzt mint amennyire szükségünk van. Ha valamit vásárolni szeretnénk vagy kifizetni, előbb feltöltjük a kártyát és majd levásárpljuk. így ha valaki hozzájutna is a kártya adataihoz, nincs mit levegyen róla. :-)
2008. máj. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én biztos utaztam volna 120km-ert.igaz én pesten élek,de itt is rengeteg kört lefutottunk mire mindent összeszedtünk-bár én az ára miatt válogattam..Tuti,hogy több mint 120km-ert mentünk.És ha megtehettétek volna sztem személyesen kellett volna megvenni,mert bármilyen hiba lehet az árun amit már csak kiszállítás után találsz meg rajta és akkor kerül csak igazán sokba,rohangálni,cserélni.mondjuk ez nem egy szunyoghálóra vonatkozik.de pl.babakocsi kiságy én sosem rendelném meg még akkor sem,ha kinéztem már a tipust.Ha nem lenne kocsink-mert volt olyan időszak,akkor is volt valaki akit meg tudtunk kérni,hogy segítsen.És 120km,nem olyan vészes benzinben sem..Na de te tudod,nem akarlak riogatni.Amúgy én babarucit sem vennék neten keresztül,mert nem látod az anyagát.Pamut és pamut között is van különbség..Szval remélem nem lesz gondotok.Amúgy ha minden áron a kártyás változatot választod,akkor tényleg jó ötlet a másik kártya.
2008. máj. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én elég sokat vásárolok a neten. A kártyaszámot megadni nem rizikós, azzal van a baj, ha pin kódot kérnek. A netes vásárlás biztonságos, ha a bankod visszaigazolást küld. Csak a pinkódot ne add meg soha soha, illetve más személynek se mondd el a kártyaszámodat, mert akkor a neten tud vele garázdálkodni. De az áruház csak annyi pénzt tud leemelni, amennyire te megbízást adtál.
2008. máj. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A netes vásárlásnál ott, ahol ilyen rendszer telepítve van, a bankkártyaadatokat a Bank rendszere kapja csak meg, a webáruház üzemeltetője nem. Ez tehát biztonságos.


Persze egy weboldalon ki lehet alakítani egy olyan felületet, amely ÚGY TŰNIK mintha eredeti lenne, de az adatokat valóban az üzemeltető kapja. Ez lopás, és nem lehetetlen. De nyilván nem egy Brendon fogja ezt tenni.


Meg lehet tőlük kérdezni, hogy milyen banktól van a fizetési rendszerük, és annál érdeklődni. De ennek nyilván csak egy kis cégnél van értelme, egy nagy, jó referenciájú Brendonnál nincs.


Egy ilyen fizetési rendszer telepítése 100-150 ezer Ft.

2008. szept. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha nem bízol a netes fizetésben, akkor van Net kártya néhány banknál. Az a lényege, hogy elég csak közvetlenül a fizetés előtt pénzt tenni a kártyára, ami külön számlaszámon fut. Ha ezt meg is tudja valaki, akkor sem fér hozzá a bankszámládon lévő többi pénzhez, és ha a Net kártyát mindig a fizetés előtt töltöd fel, akkor még ha el is loopják az adataid akkor is minimális az esélye, hogy meglopjanak pénzzel.
2008. dec. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!