Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruha allna jol?...

Milyen fürdőruha allna jol? Vekony alakaton!?

Figyelt kérdés

Eleg vekony vagyok egy kicsit a bordam is kilatszik mellem is nagyon pici sajnos! Es felek hogy minden bikiniben egy anorex gebenek nezek ki!


Amik nagyon tetszenek:

[link]

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

[link]


[link]

[link]

[link]



2018. ápr. 28. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
86%
Szia Fentről a 3 dikat ajánlom ezek a hosszitott derekuak anyira idétlenül néznek ki.neked nincs mit takargatnod! Fodros felső vékony kis alsoval azon is lehet fodor.és tökéletes! Azzal hogy ki minek néz azzal meg ne foglalkozz! Tedd rá magad a hizásra! Sok siker :)
2018. ápr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Igen, inkább fodros vmit, az picit nagyit rajtad. De ne idegeskedj, inkább vékony légy, mint dagi😊
2018. ápr. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úuu ezek mind nagyon jók!! Nekem is be kéne néznem a H&M-be ;) szerintem a push up-os lenne jó, vagy az utolsó, S fodros, az is optikailag nagyit kicsit :)
2018. ápr. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!