Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, ha vékony harisnyában...

Lányok, ha vékony harisnyában mentek bulizni, szoktatok vinni magatokkal egy "váltást" probléma esetére?

Figyelt kérdés
Szerintem nem árt, ha van egy tartalék, mert ha bármilyen baleset történik, gyorsan ki lehet cserélni. Viszont, ha nincs másik, és felszalad a harisnya, ti mit tesztek: maradtok benne vagy inkább leveszitek? Egyik rosszabb, mint a másik, szerintem nagyon égő szakadt harisnyában bulizni, de harisnya nélkül meg elég hűvös az éjjel... Ti hogy szoktátok? Sok csaj jár harisnyás szettben bulizni, és érdekelne, h mit szoktak ilyenkor tenni?!

2018. ápr. 30. 05:38
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Én ha észreveszem, hogy szakadozik/felszalad akkor átlátszó körömlakkal lekenem.
2018. ápr. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És, ha nem veszed észre, csak mire már végig futott a szem? Mondjuk testszínűnél még csak hagyján, mert ha passzol a bőröddel az árnyalat, akkor nem feltűnő egyáltalán, de pl egy fekete harisnyánál már igen csak szembetűnő. Pont ezért ilyen helyekre kerülöm a feketét, mert sokkal feltűnőbb bármi van vele. Testszínűvel nem gáz annyira, csak kellemetlen csupasz lábbal haza menni..
2018. ápr. 30. 12:46
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Ha rajtam harisnya van akkor 10 percenként nézegetem :D De ha te attól nyugodtabb vagy, hogy van egy vàltóharisnya a táskádban/retikülödben akkor legyen. Nem foglal szinte semmi helyet.
2018. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Persze, 10 percenként nézegeted?! Hát akkor az milyen bulizás már, én órákra bele feledkezek a táncba, a társaságba,pia a pultnál ilyesmi. Én nem nagyon nézegetem, mert magától nem nagyon szokott tönkre menni. Mondjuk az alap, h ha bulizni megyek, akkor egy teljesen új harisnyát veszek fel, annak azért bírnia kell. Inkább az ilyen konkrét esetek miatt jön jól a tartalék harisnya, mint pl amikor srác megbotlott kiesett a cigi a kezéből, és végig gurult a combomon. Ami nem csak a harisnya miatt volt kellemetlen. Vagy olyan is volt, h én estem el és pont a térdeimnél lyukadt ki, ami azért valljuk be elég kínos egy discoban.. 😃 Vagy be akad a székbe, esetleg WC-zésnél a körmöm bele akad, ilyesmik szoktak előfordulni. Vagy ha nem otrhon alszom, akkor reggel mennyivel jobb már a tartalékot felvenni, mint az előző estit vissza venni.

Szóval, tök jó ha van nálam tartalék, viszont ha nincs, akkor mi a kevésbé gáz, ha leveszem a tönkre ment harisnyát, vagy abban maradok tovább? Kíváncsi volnék mást is érint e ez a probléma, mert mondom sok másik lányon is van harisnya, de nem igazán látok olyat ami pl fölszaladt volna, vagy csupasz lábú csajszit (ami arra utal, h esetleg levette), azt meg nehezen hiszem, h annyi vékonyka harisnya közül egyet sem ér baleset...

2018. ápr. 30. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha a szakadt farmer nem gáz akkor más ruha miért az??
2018. ápr. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azért nem ugyanaz szerintem: egy szakadt farmer az stílusos, egy szakadt harisnya meg közönséges szerintem. Főleg abban a közegben, ahova szoktunk menni. Egy rockkocsmában talán még elmenne.
2018. ápr. 30. 14:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is szoktam tartalék harisnyát vinni magammal,akár színházba vagy esküvőre megyek.
2018. ápr. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
91%
Nálam is mindig van tartalék ha szükség lenne rá, igaz én combfixet hordok.
2018. ápr. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

És hogy stílusos a szakadt farmer? Valaki elkezdte így hordani.

A harisnyánál sincs másképp...

2018. máj. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A táskámba mindig van egy tartalékharisnya amit nem is hordtam, kibontatlanul a csomagolásban van egyébként. Igaz télen ha beleset érné a vastag harisnyámat akkor picit gáz lenne felvennem a tartalékot ami testszínű de csak 20 denes. Persze télen egy vastag leggingset szoktam betenni tartalékharisnyának, vagy ha vékonyabb 40-60 denes harisnyában mégis fáznék akkor tudjak váltani gyorsan, vagy pluszba felvenni.
2018. máj. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!