Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha valaki edzőterembe a...

Gáz ha valaki edzőterembe a passzos gatya alá nem tangát vesz fel?

Figyelt kérdés
Kényelmetlen, pláne edzésnél .
2018. máj. 2. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem gáz. Nem divatbemutató. Az a fontos, hogy az ember kényelmesen érezze magát.
2018. máj. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
34%

Én fecskét szoktam azzal kényelmes.


F/41

2018. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem gáz. Gondolom lány vagy. Bár senki sem fog veled foglalkozni, azért adhatnál magadra. Ha utálod a tangát ne begyél szűk gatyát, vannak test vonalát követő rövid gatyák is meg melegítőnadrágok.
2018. máj. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy mennyire egészségtelen. Én sima kényelmes bugyit szoktam a cicagatya alá, de hosszabb felsőt veszek, ami kicsit takarja a fenekem. De ha pl itthon vagyok, vagy futni megyek, vagy biciklizni, akkor olyan felsőt veszek ami éppen kényelmes.
2018. máj. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én varrás nélküli francia bugyit hordok alá. Szépen néz ki, úgyhogy pont nem érdekel ki mit gondol.
2018. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én tangát 20/F
2018. máj. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Nem gáz, ha valakinek másfajta kényelmes. De én tangát hordok fiúként, nekem ez jön be, ez a kényelmes, főleg feszülős gatya alatt. :)
2018. máj. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!