Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » H&M-es bodykról mi a véleménye...

H&M-es bodykról mi a véleményetek? Szerintetek megéri ezt megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


Szeretnék venni magamnak egy csinos body-t, mivel csak 1 db van nekem, és az nem túl csinos. Ez a body nagyon megtetszett nekem, a H&M-es ruhákat (pláne a melltartókat) nagyon szeretem. Szerintetek megéri megvenni 9000Ft-ért?



2018. máj. 3. 06:58
 1/6 anonim ***** válasza:
És ezt csak úgy hordanád nadrággal vagy szoknyával? Hát szerintem nevetséges lennél mert ez fehérnemű.
2018. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De amúgy szép, csak nem utcára szerintem. (első voltam)
2018. máj. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen ez fehérnemű :D Esetleg egy buliba elmegy bár akkor is inkább feketében tudom elképzelni. De utcára ne vedd fel semmiképp,mert ez olyan mintha bugyiban sétálnál kint..
2018. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Neeem, nem utcára venném fel. Tudom hogy fehérnemű, de az oldalon body-ként van írva, ezért írtam én is így. Utcára amúgy sem szokásom body-t venni fel, mert annyira nem szeretem azért.
2018. máj. 3. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha a párodat szeretnéd meglepni, akkor ez szerintem tökéletes választás! :) Utcára csak úgy érdemes menni benne, ha van rajtad felső, és nem látják. Bár biztos sokan megnéznének benne, de gondolom azt azért nem akarod:) Mivel H&M-es, ezért szerintem nem sok érte 9ezer. Sokkal kényelmesebb, mintha a kínaiban vennél 4-5 ezerért egy rossz minőségűt.
2018. máj. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez fehérnemű.Nekem férfiként tetszik! Hány éves vagy?
2018. máj. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!