Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akinek van jó minőségű bőrdzse...

Akinek van jó minőségű bőrdzsekije pl. : GAS JEANS, Pepe Jeans ázott már meg benne? Mi lett a dzsekivel kirepedezett? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 11. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem van egy Tom Tailor igazi bőrdzsekim. Megvan kb. 6 éve és semmi baja. Szerintem megéri mgvenni.
2018. márc. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A bőr cipő beázik, berepedezik? Nem.
2018. márc. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vastag marhabőr motoros dzsekim volt, egyszer olyan eső elkapott, hogy 3-4 napba telt mire megszáradt, a fogas összetört alatta mivel alapjaraton nehez volt + az esővíz amit magába szívott, a garázsba akasztottam ki alumínium sínre, mivel szellős,hüvös, száraz hely, nem repedezett meg színét sem veszetette annyi volt az egész, hogy 3-4 napig nem tudtam felvenni, semmi baja nem volt. (Eset előtt nem talalkoztam ezekkel a termekekkel briston ami nekem bevált) Bőrre ajánlatos bőrtisztítót venni es méhviaszt, szépen karban lehet tartani, folyamatosan bőrápolózom az összes bőrholmimat, legyen az cipő, kabát. Nemreg vettem egy utcai bőrkabatot amit kaptam hozza leírast az áll benne, hogy minősegi bőrápolóval évente 2x bekenni. Mehviaszozod az eső is lepereg róla.
2019. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!