Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak a nők melltartó...

Miért hordanak a nők melltartót? Mi a pontos funkciója?

Figyelt kérdés

2018. máj. 3. 09:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Ez egy jó kérdés, én anno azt hittem azért hogy a tartóizmok ne nyúljanak meg idővel és öregebb korukra ne lógjon mint pl. a férfiaknál a fecskét hordóknál nem lóg később a zacsi , de egy okos nő felvilágosított hogy ez nem így van ahogy én gondolom!

Akkor viszont ha nincs eme fontos funkciója nem tudni mi az értelme szorongattatni a melleiket kényelmetlen ruhákba , kiegészítőkbe.

2018. máj. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%
Nekem nincsen túl nagy mellem, de melltartó nélkül nem szeretem, ha lengedeznek. Szeretem mert szép formát csinál, nem üt át a bimbi, és otikailag is lehet vele csalni, hogy nagyobbnak tűnjön.
2018. máj. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem pedig a nyúlással kapcsolatos.

Ha van egy X tömeg ami mondjuk folyton terhelődik az egy idő után tuti megnyúlik.

Jó nem A-- os cicire gondolok, hanem lehet hogy C vagy hasonló.


A pénisz meg valószínű nem fog megnyúlni mert azon nincs akkora ,,tömeg".


Hasonlatképp: Ha egy ruhára fél kb-os súlyt akasztasz egy idő után meg fog nyúlni.

Szerintem így van ez a bőrnél is.

2018. máj. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%

Én azért hordok, mert ha megyek valahova, akkor lötyög és az egy idő után elég kellemetlen tud lenni, vagy akár fájhat is.

Átszoktam a sportmelltarókra, azok nem kényelmetlenek.

2018. máj. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

3!

Péniszről ki írt??

Ha értelmeznéd a szöveget rá tudnál egyedül is jönni hogy zacsit írtam mert annak a tömege állandó és húzza a gravitáció.

Pont ezért marhaság a boxer mert az csupán takar , de azon kívűl még sportolásra sem jó.

2018. máj. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
91%
Megtartja a csecst.
2018. máj. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

Amikor nem volt mellem, akkor azért kellett a melltartó, hogy a vastag szivacsbetét által mégiscsak úgy tűnjön, mintha lenne.

Most már sajnos van és lóg, muszáj a melltartó. Nem akarok dekázni vele.

Akinek szép melle van - na abból van a legkevesebb - annak is jó, mert formálja, szép dekoltázst csinál.

És amit már írtak korábban, a mellbimbót is moderálja, nem örülnék ha átlátszódna a ruhán.

2018. máj. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Nincsenek nagy melleim, de pl ha futok, akkor az eléggé tud fájni melltartó nélkül.
2018. máj. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
13%
Oszt minek futsz, kergetnek?
2018. máj. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Semmi extra, csak az, hogy akinek nagy, megtartja valami, ne a tartószalagok-, izmok nyúljanak meg - mert bizony megnyúlnak, hacsak nem edz sokat mellizomra az illető.


Akinek kicsi, sokszor azért hord, hogy nagyobb legyen - nos, nekem kicsi, de nem hordok, mert gyűlölöm :(, a párom meg elfogadja, hogy alig van mellem, pont.

2018. máj. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!