Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lánykák, ti melltartót (fürdőr...

Lánykák, ti melltartót (fürdőruhát) is fel szoktatok próbálni a boltban?

Figyelt kérdés
Nem féltek, hogy meztelenül rátok nyitnak v meglátnak a próbafülke kis semmi függönye mögött?
2018. ápr. 14. 19:53
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Miért van olyan érzésem, hogy ez valami perverznek a csali kérdése, és a válaszolóknak jönnek majd a privik...


(nekem ne írj, nyolcvanhét éves vagyok)

2018. ápr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
....
2018. ápr. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most mi az? Csak kérdezem, mert bnőkkel most megyünk majd vásárolni a nyárra és nem tudom h szokás ez.
2018. ápr. 14. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A fürdőbugyit fehérneműre próbálom, a melltartót meg a meztelen habtestemre. Nem félek, hogy valaki benyit. Egyébként is mindenki látott már női melleket, nem ez lenne a világ vége.
2018. ápr. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én természetesen igen,de nem szokott zavarni ha látnak mindenkinek annyi jut amit lát,36N
2018. ápr. 15. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen felszoktam próbálni, másképp honnan tudnám hogy jó-e a méret és jól áll-e?

Nem fognak rádnyitni idegenek, hiszen a próbafülkék aljánál látszik a láb, látják ha foglalt.

A függönyt meg normálisan bekell igazítani, vagy menj a legbelső öltözőbe.

2018. ápr. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert másképp nem tudom, hogy milyen méret kell, mennyire passzol, kényelmes-e, hogyan néz ki rajtam. Muszáj felpróbálnom.


Ha bemész a próbafülkébe, akkor normálisan becsukod az ajtót, normálisan elhúzod a függönyt és ennyi. A lábad kilátszik, szóval látják, hogy foglalt. Nyilván nem szeretném, ha rámnyitnának, de még nem fordult elő ilyesmi és nem is érzem, hogy ez a veszély fenyegetne...Normális ember szerintem nem szórakozik azzal, hogy elhuzigálja a függönyöket meg kukkol másokat. Ha pedig annyira aggódsz, akkor amíg öltözöl kérdd meg a barátnődet, hogy “őrködjön”, ez már csak azért is praktikus, mert tud neked hozni más méretet, ha kell és nem az van, hogy levetkőzöl-felpróbálod-leveszed-felöltözöl és futkározol ki-be. Utána pedig cseréltek.

2018. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A szabad fulkek ajtaja nyitva vágyna függönyök akkor oldalra van húzva. Ergo látszik melyik fülke foglalt.


Fel szoktam próbálni de ha véletlen valaki meglat sem érdekel. De nem jellemző.

2018. ápr. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, fel szoktam. Én alaposan behuzom a függönyt, hogy ne lehessen belátni, benyitni meg úgysem fog senki. Az alsót természetesen fehérneműre probalom.
2018. ápr. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fazon függő. A megkotos furdoruhakat nem feltétlen próbálom fel. De ami elég necces, azt igen.

Nem szoktak rám nyitni de amúgy se érdekelne.

2018. okt. 30. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!