Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek milyen lenne, mit...

Szerintetek milyen lenne, mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Meghívtak egy ballagásra a rokonaim , akikkel nem olyan jók a kapcsolataim, én próbálok kedves lenni de ők mindig olyan ridegek, érzéstelenek. Nem nagyon szeretem a zakót meg a nyakkendőt és arra gondoltam,hogy milyen lenne ha egy Converse cipőt vennék fel egy sötét farmerrel meg egy színesebb pólóval vagy egy ingen az milyen lenne? Nagyon megnéznének? A családom azonrészének több mint fele nagyon gazdag, szerintetek milyen ruhát lenne érdemes felvennem,hogy egy kicsit kitűnjek én is?

2018. máj. 3. 20:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Pólóban nem illik menni,pláne nem színeibe nem.Inkább csinos ingben.
2018. máj. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aki gazdag,az általaban tudja,hogy ilyen alkalmakra elegánsan kell megjelenni. Akkor fognak kinézni ha a póló-converse párosításba mész. Azzal nem kitünsz,hanem azt gondoljak,illetlen vagy.Fekete farmer még elmegy,de akkor csinos inggel,ne kockással,ne pólóval.
2018. máj. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na jó azért nem gondoltam komolyan azt a szettet csak felidegesített az a meghívó....tovbbra is várom az ötleteiteket, h mit vegyek fel ami jó lenne
2018. máj. 4. 15:01
 4/5 anonim válasza:
Én mindenképpen öltönyt vennék fel.
2018. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha utálod az öltönyt, nyakkendőt, akkor javaslom a következő összeállítást. Elegáns oxford bőrcipő, sötét slim farmer. V nyakú óló és egy elegáns mellény.


[link]


[link]


Vagy a B verzió, annyi különbséggel, hogy egy slim fit inget veszel fel a farmer+oxford kombóhoz.

2018. máj. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!