Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Írásbeli érettségire lehet...

Írásbeli érettségire lehet fekete csipkeruhában menni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 5. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Persze, meg kisestélyiben is..
2018. máj. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy csomó ilyen kérdés van mostanában. Kérdezd meg az osztályfőnököd, mindenhol más a szokás. Mondjuk nem tudom mi a baj a sima ünneplő cuccal, nálunk végig kötelező volt a matrózblúz fekete szoknyával és érdekes módon kivétel nélkül mindenkinek sikerült kibírni azt a pár órát benne. Mikor emeltezni mentem máshova ott is fehér ing fekete szoknyában volt mindenki.
2018. máj. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

gen de írásbelire felesleges ennyire kiöltözni, legyen inkább kényelmes a ruhád, elég sokat kell benne ülnöd.

Én fehér pólóban és sötétkék farmerban voltam, és még én öltöztem ki leginkább:-)

2018. máj. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
90%
Hogy valakinek érettségi előtt ilyen gondja van.... Én az érettségi bankettre mentem kötött csipkeruhában, jó 100 évvel ezelőtt :-)
2018. máj. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Nálunk szintén matrózblúz+fekete szoknya volt az előírás, szóval nálunk nem lehetett volna. Ha nálatok nincsen semmi kikőtés, hogy miben kell megjelenni, akkor igen. Csak akkor meg szerintem tök felesleges így kiöltözni...nem lesz ott senki/semmi különleges, bemész, leülsz, megírod, mész haza.
2018. máj. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Elég laza iskolám van, nekünk írásbelikre egyáltalán nem kell kiöltöznünk, szóbelire pedig "business" a dresszkód.

Múlt héten volt az első írásbelim, 5 órás, szóval leggingsben és hosszú pólóban mentem.

A szóbelikre sincs kikötve semmi konkrét, szóval anyukám hétköznapi, irodai cuccaiból veszek majd valamit kölcsön :D

Sok sikert!

2018. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!