Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér rövidnadrág még mindíg...

Fehér rövidnadrág még mindíg divat? Fekete/fehér? Magas szárú vagy csípő nadrág?

Figyelt kérdés

Vettem egy fekete csipő rövidnadrágot de nem igen érzem jónak mert rövidebb pólóval kint van belőle a hasam és nem tudom de vhogy kövérit.

És rendelnék még egy nadrágot de fehér vagy fekete?

Pl


[link]


Melyik?

És milyen cipővel vagy felsővel


Vagy ha tuttok DIY ötleteket van pár régi pólóm átalakításra vár de nincs ötletem

Köszönöm előre mindenkinek puszi!

12/L



2018. ápr. 25. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ, de ha a csípő nadrág kövérít, akkor feketét.
2018. ápr. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én szeretem a világos színeket, de nadrágban nagyon óvatosan kell vele bánni - főleg nyáron.


Egyszer leülsz és mosás, de ha pl. megfogta a fű, akkor lehet, ki sem jön.

Épp ezért nem vennék totál fehéret, plusz ahhoz alap a tanga, mert átlátszik. Igen, a vászon mind! :)

2018. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És ez a stílusú nadrág a kváknak jól áll, de te egy kislány vagy, felejtsd el.
2018. ápr. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én igazából fehér farmerre gondoltam nem vászon


Utolsó igen tudom de azon a képen csak a derél magasságot akartam megmutatni igazából és alul hozzabra gondoltam kicsit

2018. ápr. 28. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!