Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Elég fura a két öltözet...

Elég fura a két öltözet közötti összefüggés nem?

Figyelt kérdés
Sokszor kiakadnak az elegáns magassarkú szandikon, cipőkön hogy nem e ribiszkés, de a pitcsagatyák amik az iskolás kislányoktól kezdve a felnőtt nőkön megtalálható az teljesen rendben van.
2018. máj. 9. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erővel azon is ki lehet akadni, hogy egy francia bugyi fehérneműként miért a világvége ha meglátja valaki a nőn, de mondjuk a bikinije meg tangás és ott kicsit sem zavarja, hogy többet látnak belőle. A nőket nem fogjuk soha teljesen megérteni, deal with it. :D
2018. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Fura egy faj az tény és való...
2018. máj. 9. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Mondjuk én még nem hallottam, ezt a kettős mércét, de attól még létezhet.

Szerintem a magassarkú lábbelik nem alapból ribisek. Itt nem a felnőttfilmes platformos, tigrismintásra gondolok, hanem az általad is említett elegánsra.

Azért a pitsanadrág ill. bármi ami túl sokat mutat tényleg közönséges.

Nem kell mindent kitenni. Ha jó egy nő teste akkor felesleges, elég egy kis sejtetés, úgyis látszik, hogy bombázó.

2018. máj. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
71%
Hát nem tudom te milyen társaságban mozogsz de én még sose hallottam senkitől hogy a magassarkú szandi ribis lenne:) A seggalj villantós rövidnaci viszont minden normális ember szerint undorító. Már ha erre gondolsz, egy sima rövidnadrágban nem látom a problémát
2018. máj. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ott mozgok ahol te pont itt szoktak a nők picsogni hogy ennek a magassarkúnak nem túl nagy a sarka mert az már ribiszkés.


De a pitcsagatyáknál azokra gondolok amikből minden kilátszik még véletlenül sem torpan meg hogy ribizlinek nézik!

2018. máj. 9. 11:16
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Magassarkú és magassarkú.között van különbség. Akkor is ha te nem látod.
2018. máj. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Van de attól még egy cipő nem közönséges, ellenben egy ruha ami nem takar megfelelően és az útazéliek is használják már elég visszataszító tud lenni és nem értem kinek veszik fel és mi a cél vele mert nem pozitívumot érnek el vele.
2018. máj. 9. 11:40
 8/9 anonim ***** válasza:

7#

Az is igaz.


Nekem egy olyan rövid nacim van, de csak otthonra hordom. Utcára ki nem mennék így.

2018. máj. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neked legalább van önkritikád, ellenben a sok buta igénytelen ribizlivel.
2018. máj. 9. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!