Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha lefogyok lógni fognak...

Ha lefogyok lógni fognak rajtam a farmerjaim?

Figyelt kérdés
kb 25 kg túlsúly vám rajtam, de felek hogy már 5-10kg leadásnal is bők lesznek a farmer nadragaim.
2018. máj. 9. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Igen,új ruhákat kell majd venni. Nem egyértelmő? Vagy azt hitted,hogy az 50 kilósok agyanakkora ruhát hordanak, mint a 100 kilósok?
2018. máj. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor hatha megtudja majd oldani a varrónő a szűkítését
2018. máj. 9. 19:59
 3/6 anonim válasza:
57%
1# Valószínűleg nem tudna venni új ruhákat a kérdező, ezért tette fel a kérdést. Nem egyértelmű? Istenem, de buta...
2018. máj. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%
Attól, hogy nem tud újat venni,még teljesen egyértelmű, hogy 25 kiló leadása után nagyoklesznek. Én vagyok buta? Nagyon szívesen együttérzek, de a kérdésnek nincs értelme.
2018. máj. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
10kilot fogytam igen nagyok.. Nemelyik meg ami nagyon szoritott elmegy:) a ferjem 25 kilot fogyott= egesz ruhatar csere.
2018. máj. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Eddig kb 15 kilót fogytam és nem áll meg rajtam egy régi naci se de elég jól be lehet varratni hogy hordható legyen egy darabig. Meg az öv is ér valamit de a 25 kiló végére nem hiszem hogy a régiek jók lesznek. :(
2018. máj. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!