Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van ilyen vagy ehhez hasonló...

Van ilyen vagy ehhez hasonló melltartótok?

Figyelt kérdés

Ha igen, hogyan használjátok? Én most vettem, egy nyitott hátú bodymhoz, viszont furcsa. Mintha lógna benne a mellem és nem tapad meg teljesen. A méret tutira jó.


[link]


2018. máj. 11. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyitott hátú ruhákhoz használom. A teljes felületen rá kell simítani, akkor megtapad. Más érzés, mint a rendes melltartó. Igazán nem "tart", csak támaszt ad, a merevsége miatt.
2018. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lóg benne a melled.

Nincs pántja, ami tartja.

2018. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt azért hadd tegyem hozzá, hogy egy jó minőségű melltartónál elsősorban a hátpántja tart, nagy tévedés, hogy a vállpántja (és ezért vág be, mert túl széleset választanak sokan, de nem offolok tovább). :)

De ezek gagyik, kb. semmit sem érnek. B kosár fölött nem is érdemes szerintem ilyenekkel próbálkozni. Ha esetleg meg van ereszkedve a melled (nekem pl. igen), akkor az ilyen fazonok elképzelhetetlenek. :/ (Sajnos vállnélküli, nyitott hátú ruhákat sem hordhatok így.)

2018. máj. 12. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat lanyok :) <3
2018. máj. 12. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!