Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van itt olyan lány aki szintén...

Van itt olyan lány aki szintén nem hord rövidnadrágot?

Figyelt kérdés
Jön a nyár és anyámék állandóan azzal zaklatnak hogy miért nem veszek fel rövidnadrágot,egyszerűen undorodom a combjaimtól pedig alapból nem vagyok duci mert 169cm/54 kg vagyok,még is nagyon nagyok a combjaim 16/L

2018. máj. 13. 13:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Egy ideig én hordtam, azonban nem rég figyeltem fel rá, hogy nagyon rosszul áll a combjaim miatt, pedig én sem vagyok kövér. 165 cm 55 kg. Most is azon gondolkodom, hogy mi a francba járjak. Ebben a nagy melegben farmer vagy cicanadrág elviselhetetlen.
2018. máj. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

1.-nek hosszú szoknya talán jó lenne, az szellős;

hát aztán Kérdezőnek meg, fogadd el magad; és egyébként sem kell a combjaidat bámulnod; érezd jól magad csak , ozt kész, ennyi. Akár csukott szemmel is lehetsz; nem kell megvonnod magadtól semmit.

2018. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*vagy vehetnél fel például olyan gatyát is, ami a combjaid nagyjából felét eltakarja; akár csinálhatnál is magadnak.
2018. máj. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Én sem hordok. Semmi bajom a combjaimmal, egyszerűen nem akarom mutogatni őket, nem a stílusom. Térdig érő caprinadrág a legrövidebb, amit utcára felveszek. Otthon hordok éppen fenék alá érőt is, de ki nem megyek benne. Szoknyáim is alig rövidebbek, mint térdig érők, én így érzem jól magam.
2018. máj. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Én sem igazán hordok, max. otthon vagy strandra, esetleg kirándulni, szóval inkább olyan helyekre, ahol hülyének néznek, ha hosszú nadrág van rajtam, de pl. sima hétköznap utcára nem veszek fel rövidet. Nem áll jól, vastagok a combjaim és mozgás, ülés közben bevág a szára (a nagyobb méret már nagy), ami miatt nekem kényelmetlen és nagyon érzékeny a bőröm, egyik szőrtelenítési módszert sem kedveli, szóval annak a nyomai is meglátszódnak rajta. Valamint hófehér a bőröm, szinte “világít” és nem tudok lebarnulni sehogy sem. Én hosszú farmert szoktam hordani nyáron is vagy max. vannak ezek a hát, talán háremnadrágnak hívják őket, de ezekből is vannak a szűkített fazonok, nem csak a buggyos, bő. Ha pedig tényleg nagyon meleg van, akkor szoknyát hordok, kb. térdig érőt ( a hosszú nem áll jól), de ebben meg ugye ugyanúgy látszik a lábam...szóval nem könnyű.
2018. máj. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Én sem hordok soha, van annyi önkritikám, hogy ne mutogassam a kicsit sem esztétikus lábaimat, és egyébként sem tudom elviselni, ha perzseli a bőrömet a nap.
2018. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2.és3.vagyok; én is otthonra gondoltam a legrövidebbet. Otthon ki nézi. Pl ha lesz barátod, úgyis elfogad, másnak meg nem kell tetsszél; te is fogadd el önmagad, barátkozz meg önmagaddal.
2018. máj. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én se hordok, mert piszkafa és hullafehér lábaim vannak. Tavasszal veszek föl maximum szoknyát, amikor még nem elviselhetetlen a nejlonharisnya, mert az nagyon sokat tud javítani a látványon. Nejlonharisnyában még nekem is tetszenek, a múltkor egy pasinak szó szerint elakasztottam a lélegzetét:) Mindegy, nyáron csakis hosszúnadrágot hordok, még a bokáimat is utálom látni harisnya nélkül.
2018. máj. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Utálom a lábaimat, ezért mutogatni sem szeretném őket.

A nyáron valószínüleg az ehhez hasonló, bő nadrágjaimat fogom hordani. Amúgy is eléggé laza cuccokban járok; szóval ezek nekem tökéletesen megfelelnek.


[link]


[link]

2018. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
en max sportolashoz veszek fel,nem all tul jol nekem sem es orulok, hogy szoknyaban lehetek, sokkal kenyelmesebb.
2018. máj. 14. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!