Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben az esős időben ti mit...

Ebben az esős időben ti mit húztok ma föl?

Figyelt kérdés
Szakad az eső és nyári cipőim csak beázósak. Téli balancs ilyenkor nagyon gáz igaz? Bár Budapesten láttam már ilyen időben ilyenkor bakancsba rohangálni embereket. Ti milyen cipőt viseltek ilyenkor illetve van valami kimondott esős szerkótok? Pl. Tényleg ömlik, ilyenkor felvesztek mondjuk egy praktikus sötét nadrágot amin mem látszik úgy az eső? Esőkabátot szoktatok viselni? Kapucni vagy ernyő?
2018. máj. 15. 08:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
farmeg meg egy vizálló széldzseki, de pont gondolkoztam milyen cipőt vegyek fel nekem is csak téli van meg átázós nyári
2018. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Farmer.edzőcipő-nem beázós-és széldzsekiben jöttem ma el otthonról.+ esernyő.
2018. máj. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Crocs balerina + autó
2018. máj. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

#3 és balerinán kívül még mi van rajtad? Kocsival mész így ilyen időben bevállalod a shortot, rövid szoknyák mondjuk? Felül?

2018. máj. 15. 09:34
 5/15 anonim ***** válasza:
Bőrkabát, sneaker, farmer, póló. Póló miatt fáztam picit :D
2018. máj. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Egy normális félcipő vízálló. Nincs tavaszi cipőd? Vegyél!


Csak esernyőt viszek.

2018. máj. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
4# ilyen hidegben miért venne fel szoknyát??
2018. máj. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én gumicsizmaban mentem el otthonról. Mondjuk nem este későn megyek haza, hanem most viszonylag rövid napom van, és kibírom gumicsizmaban, de a munkahelyenre pl tuti vinnék kényelmes valtocipot. Ja és esernyőt vittem magammal, meg egy vékony dzsekit ami vizlepergetos.
2018. máj. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Esőkabátot néha viselek, pl fesztiválra mindig viszem magammal (hiszen ott mással nem is lehet védekezni az eső ellen) vagy ha ilyen szabadtéri helyre megyek és mondanak esőt akkor magammal viszem a biztonság kedvéért.
2018. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem amúgy nem gáz a bakancs. Vagyis, attól függ milyen. Nekem a sportcipőim mint vászonból vannak, az egyetlen vízhatlan cipőm az egy docmartens bakancs, és simán felveszem nyáron is.
2018. máj. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!