Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Újra kezd divatba jönni a...

Újra kezd divatba jönni a hagyományos egyrészes fürdőruha?

Figyelt kérdés
Már tavaly is láttam hogy egy hagyományos piros fürdőruha egy modern mai sleng-el feldobva vállalható több korombeli lányon láttam. Én is elgondolkoztam egy ilyen vásárlásán mert menő és ha már divat. 17L
2018. máj. 21. 23:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne azért vegyèl valamit mert menő és a többieknek tetszik hanem azért mert neked tetszik
2018. máj. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen tavaly kezdett nagyon bejönni megint a divatba. Nekem tetszik, de tényleg csak akkor hord ha tetszik és ne azért mert most jajj de divatos.
2018. máj. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is egyre divatosabb nekem is egyrészes fürdőruhám van

Csak akkor vegyél ha kényelmesnek érzed es tetszik, csak a divat követése miatt ne tedd

2018. máj. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem meg nem divatba kezd jönni, hanem egyre több a testképzavaros csaj, akik azt hiszik, hogy nagy a hasuk, meg ilyen hlyeségek és ezért vesznek egyberészest (meg aztán annál biztos nem lehet látni kinek mekkora az alakja, mint fodros bizbsznál, hogy kinek mekkora csöcse van... tiszta hlyeség)
2018. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Ennyi erővel divatba jöhetnének a narancsbőrt takaró rövidnadrág fazonú fürdőruhák is :D
2018. máj. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


Én most egy ilyen Bae Watch-os fürdő rucit vettem tavaly láttam néhány csajon szerintem menő idénre en is megvettem.

2018. máj. 22. 16:02
 7/10 anonim ***** válasza:
Már pár éve igen.
2018. máj. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen valóban divatosabbak lettek ismét az egyrészesek. Nekem is van, de nekem inkább a fekete, meg sötétkék tetszik színben. Pirosat mondjuk nem tudom magamon elviselni, annyira nem tetszik. Van olyan fürdőruhám is aminek az oldala ki van vágva és a nyakánál kell becsatolni, nekem az is nagyon tetszik csak már kezd tönkre menni, ezért azt már csak itthoni medencézésre veszem fel, mert arra ég bőven megfelel.

Én bikinibe csak akkor megyek strandra ha elsősorban napozás miatt megyek, arra mégis praktikusabb egy bikini mint az egyrészes.

2018. máj. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem is egyrészes van és pánt nélküli a barnulás miatt.

Érdemes olyan fürdőruhában menni strandra amiben normálisan fog meg a nap mert hülyén néz ki mondjuk egy pánt nélküli ruhában a fehér pánt nyomok.

2018. júl. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az egyberészes fürdőruhákat, mert ha kijövök fázik benne a hasam😂
2018. szept. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!