Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Anyám folyamatosan beleszól...

Anyám folyamatosan beleszól az én dolgomba?

Figyelt kérdés
Kamasz fiú vagyok, és nem szeretek mezítláb lenni. Ezért otthon is mindig zokniba akarok maradni, de amint hazaérek anyám elkezd velem ordibálni, hogy vegyem le a zoknit. Értem én, hogy szinte már nyár van, de ha én így érzem jól magam, akkor ne szóljon bele. Gondolom azért is akarja levetetni a zoknimat, mert ő utál zokniba lenni...

2018. máj. 22. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Vagy mert büdös a lábad...ha hazaérsz cserélj zoknit ..
2018. máj. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Papucsod nincs, hátha azzal nincsen baja. Nem is értem hogy tud mezitláb mászkálni, főzni is mezitláb szokott?
2018. máj. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Úristen, ugyanezt csinálja velem, én 18 éves lány vagyok...


Kitartást!

2018. máj. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Bár nem ismerem a teljes történetet, de ennyi alapján csak egy kérdést tudok feltenni. Az ilyennek minek gyerek?
2018. máj. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez sajnos sok helyen így van, nekem is beleszólt kamaszkoromban is és felnőtt koromban is. Kamaszként jobban szerettem volna nylonzoknit hordani, mert jobban szerettem, de amikor meglátta rajtam leugatta a fejem, meg hogy meleg vagy talán, kidobálta őket. Sajnos addig míg vele élsz belefog szólni mindig. A nők ilyenek.
2018. máj. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6.válaszolónak, nem lehet hogy azért dobja ki őket, mert kilukad a zoknid? Én is szeretek Nylonzoknit venni,és ha kilyukad, akkor szokott szólni az anyukám,, a kérdező nem lehet hogy azért is szól hogy neked is hogy kilukad? 25/F
2018. máj. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem azért, azt gondolta, hogy meleg vagyok, nem szoktak nagyon kilyukadni, igaz nem egyformán bírják, van amit több mint 1 éve hordok.
2018. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!