Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek azok a yeezy...

Szerintetek azok a yeezy replikak amik 1:1 ugyan azok gázak?

Figyelt kérdés
Egy yeezy boost 350 v2 core red/black-en gondolkoztam de az eredeti ára elég drága én nem menőzni akarok vele hanem mert rohadtul tetszik az egész cipo és csak a piros/fekete kombóban :D Vannak már egész jó minőségű replikak szerintetek megeri venni ? Láttam youtube-on, hogy nem sok különbség van köztük meg minőségileg sem ... Ha eredetit vennék akkor is ki cinkelnének szerintem, hogy hamis :D Így milyen érvek vannak az mellett, hogy eredetire gyűjtsek inkább ?
2018. máj. 26. 12:06
 1/4 anonim válasza:
47%
Nem! :D Sőt én is gondolkoztam már benne. Ha bevallod magadnak is, hogy ez nem eredeti akkor nincs vele baj. Akkor van baj vele ha felvágsz vele és mutogatod!
2018. máj. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen mas az eredeti minosege mint egy kamue, szerintem gyujts arra megeri:) Egyre nepszerubb itthon is a sneaker kultura szoval a sasszemek egybol kiszurjak mi a helyzet
2018. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem is a legjobb ha gyujtesz az eredetire mert imadni fogod! De a fake hype cuccokkal sincs baj , csak ha rákérdeznek hogy eredeti-e ne az legyen a válaszod hogy igen.
2018. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nem szerintem nem gáz ha nem akarsz százezer forintokat adni egy cípőért
2019. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!