Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk nektek tetszik egy...

Fiúk nektek tetszik egy lányon a boyfriend nadrág? Kép lent!

Figyelt kérdés
[link]

2018. máj. 26. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Nem kifejezetten.
2018. máj. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Untra gáz, ha homi vagy, akkor nyugodtan.
2018. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Mint aki két számmal nagyobbat vett fel... kizárt.
2018. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
én a magas derekúakat szeretem a barátnőmön, de ilyen nem tetszene
2018. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A testhez állóakat jobban szeretem, de stílustól függ. Volt már olyan lány, akinek olyan volt a stílusa,hogy ez jól állt neki.
2018. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Bxx Queen ***** válasza:
79%
Te jó ég, nehogy azt képzeljétek már fiúk, hogy azért vesszük fel a Boyfriend gatyát, hogy nektek ez bejöjjön, azért vesszük fel mert nekünk tetszik.
2018. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 nem mondod?! Akkor miért gondolják, hogy a pasik 0-24 órában, 7/7 nap a nőknek akarnak tetszeni, öltözni?
2018. máj. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Jólvanjólvan nyugi:D

Nincs ilyen nacim, de tetszik mert olyan laza, meg olyan kényelmesnek tűnik.

Egy lányon láttam topánkába meg egy rövid ujjúba volt plusz ez a naci és szerintem olyan vagány és stílusos volt, mellesleg szerintem nagyon jól állt neki.

Elgondolkoztam rajta, hogy keresek magamnak egy ilyet, csak megfordult a fejemben, hogy vajon a fiúknak mi a véleményük róla:D

Sokszor amugy a szuk nadrag nem is annyira jó.. nem igazán egészséges sem, hogy nem tud szellőzni, illetve néha zavar engem, hogy úgy kiadja az alakunkat. Ez azert tetszik, mert sejtető.

:)

2018. máj. 26. 21:23
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nő vagyok, de a párom nevében írok. Ő imádja amikor ilyen van rajtam és meg is értem, mivel nagyon sovány vagyok, nem állnak jól a szűk nadrágok.
2018. máj. 27. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem igazán jön be. Elég trampli, vagy nem is tudom mi a legjobb kifejezés rá. Mondjuk el tudok képzelni olyan összeállítást, amihez jó lehet. Viszont én alapból a lábakért vagyok oda leginkább,(női lábakért) számomra az ilyen naci nem nyerő viselet, mert elég fiús szerintem, de legalábbis nem túl nőies ruhadarab! Szerintem csak az a különbség, h ami fiúknak készült az nagyobb méret, ami lányoknak, az kisebb... (bár a képeket elnézve ebben nem vagyok teljesen biztos) Persze, mindenkinek más az ízlése, valakinek tetszik, valakinek nem. Valaki szereti a fiús csajokat (pl rövid haj, deszkás cipő, ilyen nadrág stb), valaki nem. Nincs is ezzel semmi baj, hiszen nem vagyunk egyformák!

Viszont így felmerült bennem egy kérdés: miért van az, h ha a csajok kezdenek el valami férfi ruhát hordani, azzal nincs semmi gáz, viszont, fordított esetben, ha a pasinak jön be valami női, akkor az már egyből ratyi, homár, retardált, beteg állat stb... Nem értem ezt a kettős mércét. Volt egy exem, aki rendszeresen a boxereimben, pólóimban volt otthon. De mikor én kértem tőle valamit, azon totál kiakadt. Na de kissé elkanyarodtam a témától. Szóval, ha neked ez tetszik, viseld nyugodtan, ne mások véleményétől függjön! Ha pl itt mindenki azt mondaná, h gáz, az sem jelentene semmit, mert attól még simán lehet, h a kiszemtednek nagyon bejön. És ez fordítva is igaz, ha itt mindenki azt írja, h bejön nekik nagyon, viszont a kiszemeltedet meg taszítja, akkor nem lettél semmivel sem előrébb. Szóval szerintem öltözz úgy, ahogy szeretnél, ne másokra hagyatkozz, vagy mások véleménye miatt tegyél meg, vagy ne tegyél meg dolgokat, hanem csak magad miatt, és meglátod, előbb utóbb úgy is jön majd valaki, aki olyannak fog szeretni amilyen vagy, nem pedig azért, h milyen ruhában vagy, milyen a stílusod. És ez az egy az, ami számít!

2018. jún. 2. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!